Набір NEW SKIN
Набір NEW SKIN Набір NEW SKIN
Містіть два інноваційніх продукти, Які забезпечують ревіталізуючий, освітлюючий и омолоджувальний ефект.
Ціна: 1 198 грн.
Ціна для членів клубу: 599 грн.
Стати членом клубу
+
1 шт.
-

Лінія NEW SKIN - насичує клітини енергією, прискорює регенерацію, зміцнює тургор та вирівнює рельєф шкіри.

Містить два інноваційних продукти, які забезпечують ревіталізуючий, освітлюючий і омолоджувальний ефекти.

Маска – інтенсив ензимна, 75 ml (мл)

Розкішна формула маски запускає пролонгований процес активної регенерації клітин, роблячи шкіру гладкою, пружною і сяючою. Дія маски обумовлено наявністю в ній ферменту папаїну та молочної кислоти, які послаблюють зчеплення рогових лусочок, дбайливо «розчиняють» омертвілі частинки шкіри, звужують пори та вирівнюють рельєф шкіри.

Завдяки поєднанню вітаміна С і лактата натрію маска сприяє активному зволоженню й оновленню шкіри, має антиоксидантний та фотозахисний ефект.

Спосіб застосування: наносити маску на чисту вологу шкіру обличчя, обережно втираючи по масажних лініях круговими рухами. Залишити на 10-15 хвилин, потім змити теплою водою та нанести Сироватку ревіталізуючу. Для чутливої шкіри рекомендовано тривати маску не більше ніж 4-5 хвилин.

Сироватка Ревіталізуюча, 30 ml (мл)

Розкішна сироватка, завдяки легкій шовковій текстурі , миттєво вбирається, запускає механізми самовідновлення, забезпечує повну біологічну ревіталізацію шкіри і має потрійну дію:

Ревіталізує шкіру, завдяки природному «каталізатору» - коензиму Q10 у поєднанні з комплексом олій, ретинолом і токоферолом, які активізують процеси відновлення на клітинному рівні, стимулюють клітинне дихання.

Освітлює й омолоджує за допомогою компонента SymWhite® PLUS у поєднанні з олійними екстрактами чорної смородини й шипшини.

Зволожує і захищає за рахунок олії інка-інчі і сквалана, які утворюють спеціальну вологоутримувальну й антиоксидантну систему.

Спосіб застосування: наносити на очищену шкіру обличчя та шиї після використання ензимної маски. Сироватка може використовуватися як самостійний засіб для інтенсивного відновлення та омолодження шкіри.

Вiдгукiв: 2