Експрес-маска з гібіскусом
Експрес-маска  з гібіскусом Експрес-маска  з гібіскусом, камелією і женьшенем освітлення, зволоження антиоксидантний ефект
Ціна: 238 грн.
Ціна для членів клубу: 119 грн.
Стати членом клубу
+
1 шт.
-

Експрес-маска з з гібіскусом, камелією і женьшенем відмінно зволожує і освітлює шкіру, забезпечує антиоксидантний ефект, запобігає її передчасному старінню.

Абсорбент каолін в поєднанні з азелаїновою кислотою, лимоном і грейпфрутом очищає пори, освітлює і вирівнює шкіру. Цитрусовий коктейль має виражені зволожувальні властивості. У комплексі з екстрактом камелії, сечовиною і пантенолом поглинає й утримує молекули води, надають шкірі здоровий і сяючий вигляд.

Потужні антиоксиданти - екстракти женьшеню і гібіскусу - стимулюють оновлення клітин, запобігають руйнуванню колагену й еластину, сприяють збереженню молодості шкіри.

Спосіб застосування: невелику кількість маски нанести на чисту шкіру обличчя та шиї, уникаючи ділянок навколо очей. Через 10-15 хвилин змити теплою водою.
Застосовувати 1-2 рази на тиждень.

Активні компоненти: екстракти гібіскусу, камелії, женьшеню, каолін, азелаїнова кислота, екстракти лимона і грейпфрута сечовина, пантенол.

Вiдгукiв: 0