Активний гель 3 в 1 для нігтів
Активний гель 3 в 1 для нігтів відновлює та зміцнює тонкі, м’які та слабкі нігті, попереджає розшарування та ламкість нігтьової пластини, стимулює ріст.
Ціна: 150 грн.
Ціна для членів клубу: 75 грн.
Стати членом клубу
7 г
+
1 шт.
-

Ніщо так не прикрашає жінку як доглянуті ніжні руки та здорові, міцні нігті.

Лікувальні засоби для нігтів Irene Bukur забезпечують комплексний догляд та захист нігтьової пластини від шкідливих впливів, зміцнюючи та захищаючи її від ламкості.

Активний гель 3 в 1 з кальціємзастосовується в якості захисного покриття для ослаблених, тонких, розшарованих нігтів. Завдяки спеціальній формулі усуває дефекти та пігментацію нігтьової пластини; попереджає розшарування та ламкість нігтів; відновлює пошкоджену нігтьову пластину після зняття нарощених нігтів.

Наявність у складі кальцію та амінокислот сприяє підвищенню рівня кератину у м’яких та тонких нігтях, значно потовщуючи їх та вирівнюючи поверхню нігтьової пластини.

Високий вміст протеїнів шовку у складі забезпечує «запечатування» лусочок нігтя, попереджаючи тим самим його розшарування та ламкість, створюючи основу для росту нігтів.

«Домашній» манікюр від ТМ Irene Bukur включає в себе глибоку чистку нігтьової пластини, нанесення на поверхню нігтів захисного покриття та інтенсивне зволоження шкіри.

1 eтап - Видалення кутикули за допомогою спеціального «Гелю для видалення кутикули» на основі олії солодкого мигдалю

2 eтап. Нанесення захисного покриття. Проблему тонких, м’яких та ослаблених нігтів вирішує «Активний гель 3 в 1». Завжди наносіть гель під лак: утворюючи тонку плівку, він не «пропускає» кольоровий пігмент та нігті в результаті не жовтіють.

3 етап. Живлення та зволоження шкіри за допомогою бальзаму для рук «Захисний».

Спосіб використання:

1) під час лікування – наносити протягом 3 тижнів 1 раз на день у два шари на чисті сухі нігті на попередній шар. Раз на тиждень потрібно знімати гель рідиною без ацетону;

2) для підтримання здорового стану нігтів – наносити 1 раз на тиждень.

ca Кальцій, проникаючи в кератинову структуру нігтя, відновлює структуру пошкоджених нігтів. Утворюючи тонку плівку, яка не пропускає кольоровий пігмент лаку, попереджає появу пігментних плям.
shelk Протеїни шовку забезпечують «запечатування» лусочок нігтя, попереджаючи його розшарування та ламкість.
Вiдгукiв: 0