Антипігментний perfect-крем для обличчя «Freedom» SPF 50
Антипігментний  perfect-крем для обличчя «Freedom» SPF 50 Антипігментний  perfect-крем для обличчя «Freedom»
захиcт, зволоження, сяйво шкіри
Інноваційний денний крем, створений для повноцінного догляду за шкірою, схильною до пігментації. Завдяки активним комплексам, що входять до складу, забезпечує потрійний ефект:
Ціна: 1 098 грн.
Ціна для членів клубу: 549 грн.
Стати членом клубу
50 г
+
1 шт.
-

Антипігментний perfect-крем для обличчя «Freedom»захиcт, зволоження, сяйво шкіри

Інноваційний денний крем, створений для повноцінного догляду за шкірою, схильною до пігментації. Завдяки активним комплексам, що входять до складу, забезпечує потрійний ефект:

1. Інтенсивне зволоження. Потужний зволожувач Elfa Moist* у поєднанні з алое і екстрактом дині, допомагають накопичувати і утримувати вологу всередині кожної клітини, зберігають водний баланс, захищають шкіру від зневоднення, сухості та лущення.
2. Захист шкіри. Комплекс фотостабільних УФ фільтрів нового покоління захищають шкіру в широкому спектрі UV-променів. У поєднанні з екстрактом розмарину активізують клітинний захисний механізм, нейтралізують дію УФ-променів і вільних радикалів, перешкоджають фотостарінню.
3. Освітлення і антипігментний ефект. Активний Sym White Complex* і екстракт толокнянки, який містить особливий рослинний поліфенол - арбутин, сприяють зниженню синтезу меланіну та позбавляють від пігментації, відновлюють природний сяючий колір обличчя.

*Лабораторія AkzoNobel , США

**Лабораторія Symrise, Німеччина

Спосіб застосування: наносити крем щоранку на очищену шкіру обличчя за 20 хвилин до виходу на вулицю. Особливо рекомендовано у весняно-літній період, а також після процедур пілінгу.
Активні компоненти: Elfa Moist, Sym White Complex, сік алое вера, екстракт дині, екстракт розмарину, екстракт толокнянки, бісаболол.

Вiдгукiв: 0