Бальзам для ніг «Антиварикозний»
Бальзам для ніг «Антиварикозний»   Бальзам нормалізує кровообіг, усуває набряки, біль та запалення, позбавляє від відчуття важкості та втоми ніг.
Цiна: 309,99 грн.
Цiна для членiв клубу: 114,99 грн.
Стати членом клубу
100 г
+
1 шт.
-
Робота, пов’язана з постійним перебуванням на ногах, надмірна вага, вагітність, а також вроджена слабкість з’єднувальних тканин – все це може стати причиною появи судинних зірочок та розширених вен товщиною до 1-2 мм на стегнах або гомілках – тобто перших ознаках варикозу

Бальзам для ніг «Антиварикозний»,створений на основі натуральних олій та екстрактів, є ефективним способом для якісного догляду за ногами.

Ефективність використання бальзаму обумовлена його впливом на підвищення тонусу м’язового шару стінки вени та зменшення її проникності.

Вміст у бальзамі 17% кінського каштану в поєднанні з багатим рослинним комплексом – сибірським кедром, перцевою м’ятою, екстрактом гамамелісу та арнікою – нормалізує кровообіг, протидіє застою у венозній частині капілярів та накопиченню рідини в тканинах; усуває набряки, біль та запалення; позбавляє від відчуття важкості та втоми ніг.

Бальзам для ніг «Антиварикозний» рекомендується при рекомендуется при:
  • ✓ порушенні периферійного кровообігу;;
  • ✓ венозному застої, набряках та поверхневому запаленні варикозних вен ніг;;
  • ✓ відчутті важкості та втомі ніг під час вагітності або після тривалого стояння, ходьбі.
Бальзам на гелевій основі практичний та зручний – швидко поглинається та не залишає жирних плям..

Спосіб використання: Наносити легкими рухами 1-2 рази на день на проблемні ділянки.
Попередження! При варикозному розширенні вен та тромбофлебіті всі види масажу протипоказані.

kashtan Кінський каштан сприяє підвищенню тонусу венозних судин та покращує мікроциркуляцію, попереджаючи утворення тромбів у кровоносних судинах ніг. Нормалізує обмін речовин у тканинах, що оточують вени, та покращує відтік лімфи, сприяє розсмоктуванню тромбів, що утворилися, чинить венотонізуючу дію.
kedr Кедр сибірський багатий аскорбіновою кислотою та каротином. Має потужний бактерицидну та протизапальну дію, чинить терапевтичну дію під час лікування хронічних виразок варикозного, трофічного, гнійничкового походження.
mint М’ята перцева має освіжаючі, антисептичні та знеболювальні властивості, чинить противірусну, антибактеріальну та заспокійливу дію, тонізує шкіру, знижує запальні процеси.
gamamelis Гамамеліс сприяє відтоку рідини з великих судин та зміцненню судинних стінок, стимулюючи кровопостачання слизових оболонок. Особливо рекомендується при варикозному розширенні вен, м’язових судомах та геморої.
arnika Арніка чинить антибактеріальну, протизапальну та судинорозширюючу дію, активізує кровообіг та лімфовідтік.
Вiдгукiв: 1