Бальзам для волосся «Відновлення»
Бальзам для волосся «Відновлення»   активно відновлює пошкоджену структуру волосся, реставрує кератиновий шар, оздоровлює та живить волосся по всій довжині.
Ціна: 392 грн.
Ціна для членів клубу: 196 грн.
Стати членом клубу
250 г
+
1 шт.
-

Призначення: відновлення пошкодженого волосся
Тип волосся: для нормального та комбінованого типу волосся
Об'єм: 250 мл

Бальзам "Відновлення" активно відновлює пошкоджену структуру волосся, інтенсивно живить корені волосся вітамінами та мікроелементами, зміцнюючи їх по всій довжині. Проникаючи під кератинові лусочки та заповнюючи простір, що утворився, реставрує кератиновий шар волосся, оздоровлює та пришвидшує його ріст.

Бальзам для волосся «Відновлення» посилює та закріплює дію Шампуню «Відновлення».

В результаті регулярного використання бальзаму навіть найбільш мляве волосся знову набуває здорового зовнішнього вигляду, еластичності та блиску.

Бальзам «Відновлення» рекомендований для:
✓ сухого, ламкого, пошкодженого волосся;
✓ за наявності посічених кінчиків;
✓ у випадку випадіння волосся та уповільненого росту волосся;
✓ для сухої шкіри голови.

Спосіб використання: Невелику кількість бальзаму нанести на попередньо вимите вологе волосся, втерти масажними рухами у шкіру голови та розподілити по всій довжині. Аплікацію тримати 3-5 хвилин, після чого змити теплою водою.

Компоненти: молочна сироватка, мильнянка, реп'яхова олія, кропива дводомна, керапептідний комплекс, лецитин, провітамін В5.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295 Tannay, Switzerland

moloko Молочна сироватка сприяє реконструкції, росту та зміцненню волосся. Містить збалансований комплекс незамінних амінокислот, які стимулюють процеси регенерації, відновлення структури пошкодженого волосся, подовження їх життєвого циклу. Набір вітамінів групи В, а також вітамін С, холін, вітамін А, вітамін Е, біотин та мікроелементи забезпечують здоров’я волосся та шкіри голови.
repeinik Реп’яхова олія відновлює та зміцнює пошкоджене волосся, ефективно бореться з облисінням та посіченими кінчиками, попереджає ламкість волосся, робить його м’яким та еластичним. Відновлює процес обміну речовин у шкірі голови та посилює капілярний кровообіг, зміцнюючи корені волосся, покращуючи їх зовнішній вигляд та структуру.
krapiva Кропива дводомна покращує мікроциркуляцію у шкірі голови, зміцнює корені волосся, стимулює ріст, попереджає випадіння волосся. .
peptidnui Керапептиди, які виділяються з молекули кератину, абсорбуючись волоссям та їх коренями, легко проникають у саму серцевину, зміцнюють та живлять волосся від коренів до кінчиків.
lecithin Лецитин у складі косметичних засобів швидко абсорбується шкірою, чинить зволожуючу та тонізуючу дію. Сприяє більш глибокому проникненню жирових, в тому числі біологічно активних речовин в епідерміс.
B5 Провітамин В5 проникає у стрижень волосся, огортаючи його еластичною плівкою, відновлює пошкоджену структуру волосся, живить та зміцнює корені. Захищає від агресивних зовнішніх факторів. Здатний потовщувати тіло волосу до 10%.
Вiдгукiв: 1