Бальзам для волосся «Зміцнюючий» з білою глиною
Бальзам для волосся «Зміцнюючий» з білою глиною  зупиняє інтенсивне випадіння волосся, живить та зміцнює корені, захищає волосся від агресивних зовнішніх факторів.
Ціна: 274 грн.
Ціна для членів клубу: 137 грн.
Стати членом клубу
250 г
+
1 шт.
-

Призначення: профілактика випадіння волосся
Тип волосся: для комбінованого та жирного типу волосся
Об'єм: 250 мл

Бальзам для волосся «Зміцнюючий», завдяки унікальному поєднанню лікувальних компонентів, ефективно вирішує проблему випадіння волосся: посилюючи мікроциркуляцію шкіри голови, він забезпечує нормальне функціонування волосяного фолікула, стимулює ріст волосся, покращує їх стан та зовнішній вигляд.

Бальзам особливо рекомендований при:
✓ інтенсивному випадінні волосся;
✓ скороченні фази росту волосся;
✓ впливі агресивних зовнішніх факторів.

Спосіб використання: невелику кількість бальзаму нанести масажними рухами на вимите вологе волосся, розподіляючи його по всій довжині, потримати протягом 2-3 хвилин. Потім змити теплою водою. Рекомендується використовувати бальзам 2-3 рази на тиждень після застосування Шампуню «Делікатний».

Компоненти: біла глина, обліпиха, лимонник китайський, протеїни шовку, лопух, календула, кератин.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295, Tannay, Switzerland.

glina Біла глина зміцнює корені волосся, попереджаючи його випадіння та стимулюючи ріст, захищає волосся від впливу навколишнього середовища, повертаючи волоссю шовковистість та блиск.
oblepixa Обліпиха, завдяки високому вмісту вітамінів А, С, всієї групи вітамінів В, Р, РР, Е, К, 15 різних мікроелементів, бета-каротину, органічних кислот, фосфоліпідів, флавоноїдів та пектинових речовин, живить та зміцнює волосяні цибулини, перешкоджаючи випадінню волосся.
limonnik Лимонник китайський використовується для лікування та профілактики облисіння, має загально тонізуючі властивості, покращує обмін речовин.
shelk Протеїни шовку проникають у волосяну цибулину, доставляючи волоссю необхідні поживні речовини та вологу; відновлюють волосяні стрижені, зміцнюючи їх, утворюють захисну плівку, яка надає волоссю блиск, м’якість та еластичність
lopuh Лопух містить ефірні та жирні олії, дубильні речовини, аскорбінову кислоту, вітаміни, мікро- та мікроелементи та інші біологічні активні речовини, які покращують кровообіг та обмін речовин у шкірі голови, сприяючи живленню та росту волосся, забезпечують зміцнення та оздоровлення волосяної цибулини.
Calendula Календула містить комплекс біологічно активних речовин: каротин (провітаміна А), стерин, флавоноїди, ефірні олії, макро- та мікроелементи, завдяки яким забезпечує інтенсивне живлення пошкодженого волосся, відновлюючи його структуру.
keratin Кератин проникає вглиб волосся, відновлюючи пошкоджену структуру волосся зсередини.
Вiдгукiв: 1