Beauty Box #1
Beauty Box #1 Крем-редерм« Антивіковий »: коньяк маннан, глінкосфінголіпіди (цераміди), технологія С&E, масло ши, оливкова олія.
Крем-активатор «Антивіковий»: HYDRAPORINE, екстракт безсмертника, протеїни сої, алое, масло какао, вітамін Е, лецитин.
Фітомаска для особи «Ефект миттєвої краси»: материнка, календула, кропива дводомна, хвощ, березові бруньки, масло какао, плоди обліпихи, пептидний комплекс, гіалуронова кислота. "
Цiна: 699,98 грн.
Цiна для членiв клубу: 349,99 грн.
Стати членом клубу
+
1 шт.
-

Крем-редерм « Антивіковий ».

Час застосування: денний.

Призначення: зволоження і регенерація, ліфтинг.

Тип шкіри: для всіх типів.

Вік: 30+

Завдяки використанню інноваційної технології C & E в поєднанні з гликосфинголипидов (церамідамі) і комплексом рослинних масел забезпечує виражений ефект Редермалізація шкіри:

✓ радикально скорочує зморшки;

✓ сприяє інтенсивному відновленню клітин;

✓ забезпечує пролонговану зволоження шкіри;

✓ відновлює контур і колір обличчя.

Спосіб застосування: наносити вранці легкими рухами на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї в якості самостійного засобу.

Крем-активатор «Антивіковий».

Час застосування: нічний.

Призначення: живильний, ліфтинг.

Тип шкіри: для всіх типів.

Вік: 30+

Крем-активатор "" Антивіковий "" сприяє відновленню всіх фізіологічних функцій шкіри в короткі терміни. Крем інтенсивно живить шкіру, сприяє відновленню шкірного покриву обличчя і прискоренню зростання нових клітин шкіри, повертає шкірі еластичність і пружність, розгладжує зморшки.

Спосіб застосування: наносити ввечері на попередньо очищену шкіру обличчя, шиї і декольте. Рекомендується застосовувати в комплексі з крем-редермом «антивікові».

Фітомаска для особи «Ефект миттєвої краси»

Час застосування: ранком або вдень.

Призначення: поліпшення стану шкіри.

Тип шкіри: всі типи шкіри

Вік: 25+

Фітомаска «Ефект миттєвої краси» - приголомшливе по своїй ефективності засіб, створене для особливих моментів, коли Вам потрібно «миттєво» привести себе в порядок. Збагачена цілим комплексом активних рослинних компонентів фітомаска стимулює оновлення клітин, робить шкіру незвичайно гладкою, пружною, зволоженою і сяючою, рекомендується для якісного поліпшення стану шкіри.

Спосіб застосування: нанести тонким шаром на чисту шкіру обличчя і шиї. Залишити на 10-15 хвилин, після чого змити водою (або зняти вологою серветкою або тампоном). Рекомендується використовувати не менше 2-х разів на тиждень.

Вiдгукiв: 0