Beauty Box #3
Beauty Box #3 Міцелярна вода для зняття макіяжу,
Тонік «Гідродерм»,
Фітомаска для обличчя «Ефект миттєвої краси»
Ціна: 198 грн.
Ціна для членів клубу: 99 грн.
Стати членом клубу
+
1 шт.
-

Міцелярна вода для зняття макіяжу.

Час застосування: вранці та ввечері.

Призначення:зняття макіяжу, очищення обличчя.

Тип шкіри:для всіх типів шкіри, особливо для чутливої.

Вік: 16+

Міцеллярная вода видаляє поверхневі забруднення, надлишок шкірного жиру і макіяж зі шкіри обличчя і повік, не пошкоджуючи епідерміс і не викликаючи роздратування. Забезпечує зволоження шкіри, активізує клітинний обмін, забезпечує клітини киснем, підсилює кровообіг. Не сушить шкіру! Не залишає відчуття жирності! Чи не дратує слізні залози! Підходить для гіперчутливої шкіри обличчя і повік!

Спосіб застосування: нанесіть невелику кількість міцелярної води на ватний диск і дбайливо очистіть шкіру обличчя та повік. Для кращого очищення і зволоження повторіть цю процедуру кілька разів, використовуючи чисті ватяні диски. Не змивайте! Завершіть процедуру за допомогою тоніка Irene Bukur для вашого типу шкіри.

Тонік «Гідродерм».

Час застосування: вранці та ввечері, після вмивання або зняття макіяжу.

Призначення: тонизирование, завершення процесу очищення, підготовка шкіри до нанесення крему.

Тип шкіри: суха, чутлива, зневоднена.

Вік: 16+

Делікатна інноваційна формула тоніку м'яко і глибоко очищає шкіру, завершуючи процес зняття макіяжу, надає тонізуючу дію, готує шкіру до нанесення активних косметичних засобів. Регулярне застосування тоніка наповнює шкіру енергією, надає шкірі свіжість і сяйво, сприяє її оновленню та омолодженню.

Спосіб застосування: невелику кількість тоніка нанести на ватний тампон і протерти шкіру обличчя, шиї та зони декольте, уникаючи ділянки навколо очей. Потім нанести крем для обличчя відповідно до типу шкіри.

Фітомаска для особи «Ефект миттєвої краси»

Час застосування: вранці або вдень.

Призначення: поліпшення стану шкіри.

Тип шкіри: всі типи шкіри

Вік: 25+

Фітомаска «Ефект миттєвої краси» - приголомшливий за своєю ефективностю засіб, створений для особливих моментів, коли Вам потрібно «миттєво» привести себе до ладу. Збагачена цілим комплексом активних рослинних компонентів фітомаска стимулює оновлення клітин, робить шкіру надзвичайно гладкою, пружною, зволоженою і сяючою, рекомендується для якісного поліпшення стану шкіри.

Спосіб застосування: нанести тонким шаром на чисту шкіру обличчя і шиї. Залишити на 10-15 хвилин, після чого змити водою (або зняти вологою серветкою чи тампоном). Рекомендується використовувати не менше 2-х разів на тиждень.

Вiдгукiв: 0