Біо-лак Professional
Біо-лак Professional надає яскравого образу, захищає нігтьову пластину, не містить шкідливих речовин
Ціна: 259,98 грн.
Ціна для членів клубу: 129,99 грн.
Стати членом клубу
15 г
+
1 шт.
-

Серія біо-лаків Professional – це логічне продовження лінії засобів для створення ідеального манікюру. Назва «біо-лак» означає, що засоби для нігтів серії Professional мають натуральну основу і не містять шкідливих інгредієнтів. До складу лаків не входить формальдегід, толуол та дибутилфталат – речовини, шкідливі для здоров’я.

Біо-лак має гелєву текстуру та щільність, але при цьому чудово пропускає повітря. Особлива формула лаку сприяє утворенню молекулярного зв’язку між природнім кератином нігтя та шаром лаку – так покриття набуває міцності. Біо-лак захищає нігті від проникнення всередину пластини пігментів, що фарбують, а також від утворення тріщин. Засіб швидко висихає і набуває ультра стійкості. Для виготовлення лаків нової серії технологи Irenе Bukur використовують сертифіковану французьку сировину Fiabila.

Команда бренду потурбувалась не лише про безпеку біо-лаку для здоров’я та його максимальну екологічність, але і про створення чудової трендової палітри. Кілька актуальних відтінків червоного та рожевого – відповідатимуть вашому гарному весняно-літньому настрою.

Актуальні відтінки червоного та рожевого чудово відповідатимуть вашому гарному весняному настрою.

Вiдгукiв: 5