Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
АВТОРСЬКА ЖИВА КОСМЕТИКА IRENE BUKUR

Правильний підбір косметичних засобів – один з найважливіших факторів збереження здоров'я, молодості та краси нашої шкіри.

Авторська жива косметика Irene Bukur відповідає трьом основним характеристикам дійсно якісної косметики – ефективність, натуральність та безпека.

Протягом життя в організмі людини відбуваються певні хімічні зміни, які впливають на функції та зовнішній вигляд шкіри. І хоча старіння – це генетично запрограмований процес, у багатьох людей цей процес починається значно раніше. Особливо це стосується шкіри обличчя, тому що обличчя – сама відкрита частина шкірних покривів, яка щоденно піддається негативному впливу різноманітних негативних факторів, що незмінно позначається на її зовнішньому вигляді.

Таких факторів існує багато, однак найважливіший з них – це УФ-промені, які провокують передчасне старіння шкіри. І якщо ознаки біологічного старіння шкіри ми спостерігаємо десь ближче до 40-ка років, то перші ознаки, пов'язані з фото старінням шкіри, ми можемо бачити на 10-15 років раніше. Справа в тому, що під впливом УФ-променів в організмі утворюється велика кількість вільних радикалів, які чинять руйнівну дію на клітини шкіри. Як наслідок – уповільнюється вироблення колагену та гіалуронової кислоти, шкіра відчуває брак вологи, що призводить до її надмірної сухості, утворення зморшок, втрати еластичності та тонусу, погіршення кольору обличчя.

Але тут і виникає природнє запитання – як цього уникнути або (якщо процес вже розпочався) – як з цим боротися? Безумовно, в першу чергу, потрібно переглянути свої звички та спосіб життя. Також вагомим фактором в боротьбі за красу та молодість є правильний підбір косметичних засобів.

Вибір косметики для попередження та боротьби з передчасним старінням шкіри повинен ґрунтуватися на трьох основних принципах:

1.Косметика має бути ефективною – не маскувати проблеми, а вирішувати їх

2.Косметика має бути натуральною – тобто містити високий відсоток натуральних компонентів, які зберігають до 90-95% своїх лікувальних властивостей та діючих на всіх структурних рівнях шкіри

3.Косметика повинна мати anti-age спрямування. Компоненти, що входять до рецептури засобів, повинні працювати з основними проблемами, які виникають в процесі старіння шкіри: нейтралізувати дію вільних радикалів та попередити їх подальше утворення; відновити пошкоджені тканини та клітини; відновити нестачу необхідних поживних речовин та кисню; посилити синтез нових структурних білків шкіри та міжклітинної речовини (гіалуронової кислоти

Усім цим принципам відповідає авторська жива косметика Iren Bukur. Плюс косметика Iren Bukur, враховуючи генетичний аспект, основний акцент робить на вітчизняну зелену сировину у складі своїх засобів.

Отже, вирішуємо проблеми по порядку. Перша та, мабуть, найнагальніша проблема – це вільні радикали. І боротьба з ними повинна починатися вже з 25 років. оскільки саме у цьому віці одними лише ресурсами свого організму іноді вже не обійтися.

Що ж таке вільні радикали? Якщо коротко, то це молекули кисню (його агресивні форми), які мають неспарені електрони, в, коли їх кількість надмірно росте, вони починають руйнувати молекули сусідніх клітин, забираючи у них частинку, якої їм не вистачає. Таким чином вони порушують функціонування систем організму та прискорюють його старіння.

Речовини, які здатні захищати наші клітини від вільних радикалів, а також нейтралізувати їх шкідливий вплив – це антиоксиданти. Оскільки вільні радикали утворюються у шкірі незалежно від її віку, використання засобів, що мають антиоксидантну дію, є необхідним навіть для молодої шкіри. Крем «Аква-інтенсив» від ТМ Irene Bukur містить високоактивний антиоксидантний комплекс – AFR-Complex, який поглинає кисневі та гідроксильні радикали, нейтралізує їх шкідливий вплив, а також стимулює клітинну активність, насичуючи клітини киснем, захищає ДНК клітин від фотопошкодження.

Трипептид міді, що входить до складу цього комплексу, маючи низьку молекулярну вагу, легко проникає через роговий шар та мікрокапіляри у глибокі шари шкіри, запускає регенераційні процеси, сприяє оновленню клітин та тканин. Окрім антиоксидантної дії крем «Аква-інтенсив» чинить інтенсивну зволожуючу дію, а також містить сонцезахисний фільтр SPF 15, який захищає шкіру від пошкодження надмірним сонячним опроміненням, тим самим попереджаючи її фото старіння.

Цей крем рекомендується до застосування в період спекотного сонця для будь-якого типу шкіру та будь-якого віку.

Що стосується антивікової косметики, то її рекомендується застосовувати від 30 років. Жива косметика Irene Bukur пропонує власну інноваційну серію anti-age засобів, дія якої направлена на корекцію вікових змін шкіри. Ця серія містить комплекс найбільш ефективних anti-age інгредієнтів, які сприяють якісному та безпечному впливу на шкіру на всіх її рівнях.

Всі продукти цієї серії розроблені з урахуванням основних потреб шкіри та направлені на боротьбу з основними причинами передчасного старіння.


Для замовлення товару введіть е-mail