Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
КРЕМ-АКТИВАТОР «АНТИВІКОВИЙ»

Крем-активатор «Антивіковий» допоможе зберегти молодість та красу нашої шкіри.

Що для цього потрібно? Авжеж, живлення, зволоження, догляд та захист. А якщо мова йде про зрілу шкіру? Тоді до вже перерахованих процесів необхідно додати – оновлення, регенерацію, розгладження зморшок та попередження появи нових.

Складна багатоступінчата задача для антивікового засобу – не посперечаєшся. Але як приємно усвідомлювати, що такий засіб у нас є!

Крем-активатор сприяє відновленню всіх фізіологічних функцій шкіри у рекордно короткі строки і не лише інтенсивно живить шкіру, але й стимулює процеси саморегуляції та регенерації шкіри.

У складі засобу, як і у інших продуктах живої косметики Iren Bukur, лише свіжа сировина, високий відсоток активних компонентів та мінімальна кількість безпечних консервантів. Спеціальна технологія обробки сировини забезпечує збереження корисних властивостей екстрактів та олій, що входять до складу косметики Iren Bukur, сприяючи максимально ефективному впливу їх на шкіру.

Крем-активатор «Антивіковий» містить комплекс унікальних біокомпонентів, які насичують шкіру корисними речовинами та вітамінами, забезпечують радикальне скорочення зморшок та регенерацію шкіри.

Олія нероли інтенсивно живить шкіру, сприяє відновленню шкірного покриву обличчя та пришвидшенню росту нових шкірних клітин, повертає шкірі еластичність та пружність, розгладжує зморшки.

Пшеничні та соєві протеїни містять амінокислоти, які схожі з амінокислотами, що входять до складу нашої шкіри, завдяки чому чудово засвоюються та забезпечують активну регенерацію клітин шкіри. Вони забезпечують збереження оптимального балансу вологи, відновлюють мікрорельєф шкіри, миттєво підтягують контур обличчя.

Екстракт безсмертника сприяє розслабленню м'язів обличчя, перешкоджаючи появі мімічних зморшок, активізує захисні механізми шкіри від вільних радикалів, попереджаючи передчасне в'янення шкіри.

Крем-активатор «Антивіковий» ТМ Irene Bukur можна використовувати зранку та ввечері. Однак максимального ефекту набуває у нічний час (наносити крем за 1-2 години до сну). Цей ефект обумовлений високим ступенем проникнення корисних речовин, прискоренням метаболічних процесів у клітинах шкіри та збільшенням швидкості її регенерації у 2 рази.


Для замовлення товару введіть е-mail