Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Новий образ IRENE BUKUR


Новий образ IRENE BUKUR

Irene Bukur - україно-швейцарський косметичний бренд, який розробляє та виробляє авторську косметику по догляду за шкірою обличчя, тіла та волосся відкрив оновлений формат магазину в найбільшому торговому центрі столиці Dream Town 1.

Принципово новий дизайн, оновлені упаковки і, звичайно ж, косметичні новинки вразили і порадували нових і постійних шанувальників бренду.

Новий магазин Irene Bukur - зразок лаконічності та елегантності - створює комфортну атмосферу для своїх гостей - жінок, які хочуть і люблять доглядати за собою. Природний світлий інтер'єр втілює в собі витончену елегантність сучасної жінки, а ніжний, майже «повітряний» дизайн підкреслює красу навколишнього світу, яка надихає.

«Ми повністю змінили концепцію нашого бренду. І це була перш за все моя внутрішня потреба, - прокоментувала цю подію засновник і власник бренду Ірина Букур. - Мені було дуже важливо, щоб в моєму магазині жінка могла відчути себе оточеною увагою і турботою, зрозуміти, що догляд за собою - це не обов'язок, а можливість приділити час собі коханій. Можливість розслабитися, відпочити від суєти і побуту, насолодитися і надихнутися власною жіночністю, ніжністю та красою».

Кожен продукт, натхненний красою й інноваціями Швейцарії, у співпраці з відомими професорами і технологами, створений з високоякісної сировини і активів передових європейських лабораторій, проходить всі клінічні тестування, розроблений з любов'ю, щоб ефективно зберігати красу жінок і підкреслювати її досконалість.

Як каже Ірина Букур: «Створення кожного продукту для мене – це «маленьке життя », яке я проживаю з ним з моменту появи ідеї до моменту виходу продукту на ринок. У кожний продукт я вкладаю частинку себе - своєї енергії, любові, натхнення. Тільки після того, як я сама побачу результат, я віддаю продукт у виробництво. Тому іноді ця «дитина» народжується дуже довго, але зате в кінці кінців я можу пишатися».

Витончена упаковка, грамотне зонування і невеликий дуже затишний простір нового магазину дозволяє жінці самій зорієнтуватися в косметичному світі Irene Bukur, щоб мати можливість розслабитися і приділити трохи часу собі самій. Турботливі експерти Irene Bukur оточать увагою і нададуть високопрофесійну консультацію грамотного використання продуктів бренду.

Оновлений магазин Irene Bukur в новому форматі відкривається і на лівому березі в ТРЦ Rive Gauche

У найближчих планах - реновація всіх існуючих торгових точок, і, звичайно ж, відкриття нових магазинів Irene Bukur.


Для замовлення товару введіть е-mail