Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ЗУБНА ПАСТА «КОМПЛЕКС 2015»

Зубна паста «Комплекс 2015» - це не просто новий продукт. Це ефективна рецептура, яка відмінно виконує основне призначення лікувально-профілактичних зубних паст – забезпечує якісне очищення ротової порожнини, а також чинить терапевтичну дію на зубну емаль та ясна.

Відмінна особливість зубної пасти «Комплекс 2015» - її низька абразивність, а основну захисну функцію в пасті виконує діоксин кремнію.

Діоксид кремнію – це м'який абразивній компонент, який має високу очищувальну здатність та забезпечує безпечне низькоабразивне відбілювання.

Також одним з основних компонентів пасти є фтор, який сприяє зміцненню структури зубної емалі та попереджає розвиток карієсу. Під час виробництва можуть використовувати різні сполуки фтору. В нашій зубній пасті – це монофторфосфат натрію. Саме ця сполука чудово поєднується з будь-якою абразивною системою. Монофторфосфат натрію вивільняє фтор лише після здійснення процесу гідролізу, завдяки чому не відбувається процес інактивації фтору.

Але найголовнішою перевагою зубної пасти «Комплекс 2015» є наявність у складі активного мінерального комплексу, що поєднує у собі найнеобхідніші для здоров'я зубів мінерали – фтор, кальцій, фосфати та цинк. Сполуки, що утворюються ними, забезпечують чудовий ефект для лікування та профілактики захворювань зубів та ротової порожнини.


Для замовлення товару введіть е-mail