Конкурс «Моя жива косметика»

Для усіх справжніх прихильниць та прихильників продукції Irene Bukur! Любите нашу косметику? Знаєте секрети нанесення, бажаєте відзначити отриманий ефект під час або після користування? Поділіться з усім світом своєю емоцією, що надихає!!!

Номінація: Фотографія з продукцією

Як взяти участь?

1. Зробіть фотографію з вашим улюбленим засобом. Можете зробити фотографію під час застоування: нанести крем для обличчя або шампунь для волосся.

2. Сфотографуйте свою поличку з засобами Irene Bukur

3. Додайте фотографії на свою сторінку в Facebook або Instagram та підмітьте їх тегом #myirenebukur

Призи
Щомісяця серед нових учасників фотоконкурсу ми розіграємо 2 набори фітомасок: «Ефект миттєвої краси» та «Морські водорості». Двоих щасливих власниць буде визначено за допомогою сервісу Random.org.

Номінація: відео з продукцією

Якщо Ви користуєтесь нашою продукцією, бажаєте (і знаєте як!) зняти про це відео для нашого Youtube каналу, – ця номінація для Вас.

Ось як може виглядати ваш відео відгук:

Що показати в відео?

Покажіть консистенцію продукту, розкажіть наскільки давно користуєтесь, передайте свої відчуття від використання. Покажіть, як розпаковуєте товар і дайте свою пораду щодо використання.

Як взяти участь?

1. Зніміть відео (тривалістю від 1 до 10 хвилин) про Ваш улюблений продукт.

2. Опублікуйте відео на власному Youtube-каналі і зробіть для нього відкритий доступ (щонайменше на 6 міс).

3. Вкажіть в коментарі до відео посилання на сторінку товару, про який зняли відео, наприклад: http://irenebukur.com/krem-antioksidant-antivikovi...

та надішліть нам посилання через форму.

Увага! Намагайтесь зняти якісне відео: звук, світло, зображення. Перед тим, як знати відео на планшет, переконайтесь, що камера має достатню роздільну здатність, подумайте про що саме будете говорити і як виглядати в кадрі.

Призи.
Кожен відоогляд, що успішно пройде модерацію, ми розмістимо на офіційному YouTube каналі.

Кожен учасник відео номінації отримує:
- гарантований подарунок: Фітомаску «Морські водорості» або «Ніжний мус для вмивання» (на вибір)*;
- промокод на знижку 20% на придбання «живої» косметики в інтернет-магазині Irene Bukur (від ціни члена клубу),

А також 1 раз на місяць автор відео, що розміщено на нашому YouTube каналі з найбільшою кількістю переглядів (маються на увазі перегляди відео з офіційної сторінки Irene Bukur) отримує в подарунок сертифікат на 3 будь-які засоби*


Блог-акция продлится до 15.11.2016

* Подарунки можна отримати в одному з магазинів Irene Bukur після підтвердження від контакт-центру Irene Bukur. В іншому випадку товар можна отримати кур’єрською службою доставки. Вартість доставки – 35 грн.