Irene Bukur. RF-ліфтинг

Irene Bukur. RF-ліфтинг: ефективна підтяжка шкіри без операцій

RF-ліфтинг - це новітня методика безопераційної підтяжки шкіри, заснована на застосуванні високочастотного електричного впливу. У Центрі Ірен Букур RF-ліфтинг проводиться на ексклюзивному швейцарському апараті Body Scalpt, розробленому одним з трьох виробників оригінальних апаратів у світі - доктором Дюбе.

Процедура впливає на тканини високочастотними електромагнітними хвилями, прогріваючи дерму і підшкірно-жировий шар. Внаслідок цього відбувається скорочення волокон колагену, які подібно пружині стискаються і ущільнюються, розгладжуючи шкіру, а також посилене вироблення нових порцій колагену і еластину, які в свою чергу омолоджують шкіру.

Записатися на консультацію

У Центрі косметології Irene Bukur процедура РФ-ліфтингу проводиться настільки ретельно, що ефект можна порівняти з ефектом хіріругіческой підтяжки, але він має ряд значних переваг:

1.безопераційна підтяжка обличчя неінвазивна і нетравматична, безболісна.

2.повністю поєднується з іншими методиками апаратної косметології (фотоомолоджування, пілінг і мезотерапія), які при спільному застосуванні підсилюють результат.

3.не вимагає анестезії та охолодження епідермісу.

4.відсутні ускладнення і побічні ефекти.

Результат процедури RF-ліфтинг:

помітне зменшення вираженості і глибини зморшок

стійкий ефект омолодження

шкіра виглядає більш підтягнутою, підвищується її пружність

поліпшення тонусу і тургору шкіри

розгладження зморшок, складок, заломів і нерівностей шкіри

відновлення еластичності шкіри і овалу обличчя

усунення синців під очима.

Омолодження шкіри при цій процедурі відбувається шляхом природної стимуляції клітин, яка призводить до довгострокового підтягування шкіри в тих зонах, де спостерігається втрата еластичності і щільності.

RF-ліфтинг впливає на тканини високочастотними електромагнітними хвилями, прогріваючи дерму і підшкірно-жировий шар. Внаслідок цього відбувається скорочення волокон колагену, які подібно пружині стискаються і ущільнюються, розгладжуючи шкіру, а також посилене вироблення нових порцій колагену і еластину, які в свою чергу омолоджують шкіру.RF - ліфтинг має дві фази дії:

миттєва фаза - відбувається після першої ж процедури і обумовлена швидким скороченням волокон коллагенового каркаса шкіри. Ефект зберігається близько тижня.

довгострокова фаза проявляється після 5 процедур (так як носить накопичувальний характер) і обумовлена запуском ряду механізмів в шкірі - руйнуванням старого колагену, посиленням кровообігу в шкіру і виробленням нео-колагену, характерного для молодої шкіри. Ефект зберігається до 2-х років.

Запитання до косметолога

Основні показання для безопераційної підтяжки обличчя Iren Bukur:

-млявість, рихлість, шкіри

-гравітаційний птоз (обвисання шкіри)

-зниження рівня зволоженості

-мімічні та вікові зморшки.

Реструктуризація шкіри після процедури RF ліфтингу відбувається поступово, тому побачити остаточний результат ви зможете тільки через кілька місяців.