Авторський моделюючий масаж

Авторський моделюючий масаж від Ірен Букур

Авторский масаж Iren Bukur - інтенсивна гімнастика для побудови і зміцнення лицьового м'язового корсету від якого залежить контур обличчя і тургор шкіри. Авторський моделюючий масаж якісно і глибоко проробляє кожний м'яз обличчя, декольте і шиї, покращує кровообіг, активізує процес синтезу еластину і колагену, допомагаючи наситити шкіру киснем та поживними речовинами.

Записатися на консультацію

М'язи обличчя, точно також, як і м'язи тіла, з віком втрачають еластичність: шкіра обвисає, контур розпливається і обличчя виглядає втомленим. Щоб цього уникнути лицьовим м'язам потрібне «тренування», яке і забезпечує наш моделюючий масаж. За допомогою моделюючого масажу Iren Bukur відбувається опрацювання кожної лицьової м'язи, завдяки якій підвищується тонус лицьової мускулатури, прискорюються обмінні процеси, активізується процес синтезу еластину і колагену, шкіра збагачується киснем і живильними речовинами.

Результат масажу:

 • Підтягується контур і відновлюється овал обличчя
 • Зникає друге підборіддя
 • Вирівнюється рельєф шкіри
 • Шкіра стає пружною і гладенькою
 • Після курсу масажів Ірен Букур нівелюється негативний ефект гравітації і прискорюється вироблення колагену - м'язи обличчя здобувають тонус і помітно підтягуються, зменшується кількість зморшок і сповільнюється поява нових.

  Запитання до косметолога

  Процедура має накопичувальний ефект.

  Повноцінний курс моделюючого масажу складається з інтенсивної програми (2 рази на тиждень, протягом 5 тижнів) і підтримуючої терапії (1 раз в тиждень). Рекомендується проходити цей курс двічі на рік.