Авторська програма «Активація росту волосся»

Програма "Активізація зростання здорового волосся в Центрі Irene Bukur"

Для того, щоб Ваше волосся завжди залишалися здоровим, міцним та красивим технологами лабораторії Irene Bukur у співпраці з лікарями-трихолога і дерматологами «Центру естетичної косметології і трихології Irene Bukur» була розроблена ексклюзивна «Програма активізації та посилення росту здорового волосся». Ця програма включає в себе три етапи:

1 етап. Дермопілінг + активне живлення.

Крім зазначених вище причин існує ще один дуже важливий джерело проблем з волоссям - це стан шкіри голови. На неї впливають найрізноманітніші чинники - використання хімічних засобів, сонце, мороз, а також вікові зміни, внаслідок яких всі процеси відбуваються повільніше. І ще один, напевно, найважливіший фактор - це практично повна відсутність догляду за шкірою голови. Якщо за самим волосом ми якось намагаємося доглядати, про шкіру голови дуже часто взагалі забуваємо.

Результат - епідерміс потовщується і утворює своєрідний «панцир», який з одного боку заважає рости волосині зсередини, а з іншого боку не дає проникати активним компонентам масок, сироваток і т.д.

Завдання дермопілінгу:

 • очистити шкіру від ороговілого, мертвого епідермісу, шкірного жиру і косметичних засобів;
 • посилити кровообіг і поліпшити обмін речовин;
 • наситити шкіру голови і волосяний фолікул вітамінами і мікроелементами;
 • забезпечити народження нової волосини.
 • 2 етап. Дарсонвалізація.

  Ця процедура заснована на дратівливому впливі імпульсними струмами високої частоти на нервові закінчення, дрібні судини, клітинні структури, потові, сальні залози. У слідстві такого впливу виникає короткочасний спазм, а потім капіляри розширюються, що веде до поліпшення мікроциркуляції крові і лімфи в тканинах голови.

  В результаті - відбувається більш активна доставка поживних речовин, кисню і мікроелементів в шкіру голови і волосяної фолікули. Таким чином ми «пожвавлюємо» навіть сплячі цибулини, а також активізуємо і продовжуємо фазу росту волосся.

  Ще одна не менш важлива дія дарсонваля - це боротьба з патогенними мікроорганізмами і бактеріями за допомогою УФ-випромінювання і озону, які утворюється при искровом електричному розряді.

  3 етап. Кріотерапія + активне живлення.

  Це авторська методика, розроблена лікарями «Центру косметології і трихології Irene Bukur».

  Ця методика заснована на використанні так званої «шокової терапії», впливаючи на кровоносні судини в верхньому шарі шкіри голови. В результаті всі процеси починають максимально активізуватися, посилено живлячи кожну клітинку шкіри голови. В результаті відбувається не тільки активне зростання, але і повністю припиняється випадання волосся.


  Фінальним завершенням є використання Фітоконцентрату як засобу, що забезпечує інтенсивне живлення шкіри голови. Його активні компоненти -червона конюшина, люцерна посівна, любисток ветивер, центела азіатська, сік алое вера, соєві протеїни, вітамін PP, кайенский перець і т.д - завдяки кріотерапії, засвоюються на 90%.

  Результат - вже через 10 днів Ви відчуєте значне зростання волосся.

  УВАГА! Не лякайтеся, якщо шкіра голови буде вам нагадувати їжачка - це ростуть нове здорове волосся, яке незабаром перетворяться в розкішні локони.