Денний крем-коректор «Age-Control» (в тубі)
Денний крем-коректор «Age-Control» (в тубі) Новинка! Денний крем. Вік: 40+
Запатентований комплекс Сova B Trox®​ та Age Control ComplexD
Ціна: 908 грн.
Ціна для членів клубу: 454 грн.
Стати членом клубу
+
1 шт.
-

Час застосування: денний
Призначення: ліфтинг, живлення, зволоження, зміцнення
Тип шкіри: для всіх типів
Вік: 40+
Об'єм: 45 мл

Високотехнологічний засіб нового покоління, що цілеспрямовано діє на головні ознаки старіння шкіри – зморшки, порушення структури шкіри, пігментацію, порушення контуру, погіршення кольору обличчя. Ретельно розроблена інтелектуальна формула засобу забезпечує пролонговане біо омолодження шкіри, повертає їй пружність, красу та сяяння молодості.

Сova B Trox® (розробка компанії SENSIENT Cosmetic Technologies (France) – запатентований активний комплекс, неінвазивна альтернатива для лікування мімічних зморщок, тонких ліній та складок.

Дія денного крему-корректору "Age control" спрямована на комплексне відновлення та регенерацію шкіри

Спосіб застосування: наносити вранці на очищену шкіру обличчя. Для досягнення максимального ефекту рекомендовано використовувати разом з Нічним крем-коректором «Age-Control» та Крем-коректором для контуру очей.

Компоненти: запатентований комплекс Сova B Trox® та Age Control ComplexD на основі глікосфінколіпідів, низькомолекулярних молекул колагену та еластину, екстрактів магнолії, люпіну, олії Аргани та Ши.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295, Tannay, Switzerland та SENSIENT Cosmetic Technologies (France).

Вiдгукiв: 0