Денний крем-коректор «Age-Control»
Денний крем-коректор «Age-Control» Новинка! Денний крем. Вік: 40+
Запатентований комплекс Сova B Trox та Age Control Complex
Ціна: 1 198 грн.
Ціна для членів клубу: 599 грн.
Стати членом клубу
+
1 шт.
-

Час застосування: денний
Призначення: ліфтинг, живлення, зволоження, зміцнення
Тип шкіри: для всіх типів
Вік: 40+
Об'єм: 45 мл

Високотехнологічний засіб нового покоління, що цілеспрямовано діє на основні ознаки старіння шкіри – зморшки, порушення структури шкіри, пігментацію, порушення контуру, погіршення кольору обличчя. Ретельно розроблена інтелектуальна формула кожного засобу, що входить до комплексу «Age Control», забезпечує пролонговане біо омолодження шкіри, повертає їй пружність, красу та сяяння молодості.

Сova B Trox (розробка компанії SENSIENT Cosmetic Technologies (France) – запатентований активний комплекс, неінвазивна альтернатива для лікування мімічних зморщок, тонких ліній та складок.
Дія крему спрямована на комплексне відновлення та регенерацію шкіри.

Спосіб застосування: наносити вранці на очищену шкіру обличчя. Для досягнення максимального ефекту рекомендовано використовувати разом з Нічним крем-коректором «Age-Control» та Крем-коректором для контуру очей.

Компоненти: запатентований комплекс Сova B Trox та Age Control Complex на основі глікосфінколіпідів, низькомолекулярних молекул колагену та еластину, екстрактів магнолії, люпіну, олії Аргани та Ши.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295, Tannay, Switzerland та SENSIENT Cosmetic Technologies (France).

Вiдгукiв: 0