Ексфоліант-крем «Чиста шкіра» (по сертифікату)
Ексфоліант-крем «Чиста шкіра» (по сертифікату) призначений для глибокого та м’якого очищення епідермісу, чинить регенеруючий ефект, підвищує тургор та еластичність шкіри
Ціна: 575 грн.
Ціна для членів клубу: 109,99 грн.
Стати членом клубу
100 г
+
1 шт.
-

Призначення: очищення, ексфоліація шкіри
Тип шкіри: нормальна, комбінована та жирна
Вік: 16+
Об'єм: 100 мл

Ексфоліація шкіри – це очищувальна та омолоджувальна процедура, яка сприяє клітинній регенерації, тим самим покращуючи текстуру шкіри, вирівнюючи контур та колір обличчя.

Крем-ексфоліант абсорбує надлишки жиру на поверхні шкіри та очищає закупорені пори, не порушуючи при цьому рівня зволоженості, вирівнює рельєф шкіри і відновлює колір обличчя.

Спосіб застосування:
як скраб - нанести невелику кількість крему – ексфоліанту на вологу шкіру обличчя, легкими рухами помасажувати шкіру, потім змити теплою водою;
як маска -
нанести невелику кількість крему-ексфоліанту, залишити його на обличчі на 2-3 хвилини, потім змити теплою водою.

Компоненти: кора білої верби, біла глина, петрушка, деревій, калина, олія авокадо, олія чайного дерева, вітамін Е

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295, Tannay, Switzerland.

korabeloiivu Кора білої верби має антисептичні, антибактеріальні та протизапальні властивості, знімає подразнення, запалення, усуває больові відчуття та алергійні реакції, пришвидшує процеси загоєння та регенерації пошкоджених тканин.
glina Біла глина чинить очищуючу, м’яку, відлущувальну, відбілюючу, антиоксидантну дію, насичує шкіру мікроелементами, сприяє зміцненню шкірного покриву.
petrushka Петрушка висвітлює, освіжає та тонізує шкіру, попереджає виникнення зморшок, допомагає позбавитися віл вугрів, знімає почервоніння та набряклість.
tisyachelist Деревій чинить протизапальну та ранозагоюючу дію, відновлює клітини шкіри. Азулен, що міститься у деревії, покращує живлення клітин шкіри, посилює обмін речовин. Дубильні речовини чинять бактерицидну, в’яжучу та протизапальну дію, заспокоюють, знімають подразнення.
kalina Калина стимулює діяльність клітин шкіри, усуває її в’ялість, підвищує тургор та еластичність шкіри, чинить м’яку заспокійливу та антисептичну дію .
avocado Олія авокадо чинить живильну, пом’якшуючу та зволожуючу дію. Має регенеруючу активність, відновлює ліпідний баланс шкіри, сприяє синтезу нових колагенових зв’язків.
chainoe_derevo Олія чайного дерева має антисептичні, антибактеріальні та протизапальні властивості, знімає подразнення, запалення, усуває болючі відчуття та алергічні реакції, пришвидшує процеси загоєння та регенерації пошкоджених тканин.
vitamine Вітамін Е попереджає утворення зморшок та старіння шкіри, зволожуючи її та підвищуючи пружність, зберігає природню вологу, живить, розгладжує зморшки, захищає шкіру від УФ-променів.
Вiдгукiв: 0