Гель для видалення кутикули
Гель для видалення кутикули Лікувальний гель розм’якшує та видаляє кутикулу, попереджає утворення тріщин та задирок.
Ціна: 258 грн.
Ціна для членів клубу: 129 грн.
Стати членом клубу
12 г
+
1 шт.
-

Лікувальні засоби для нігтів Irene Bukur забезпечують комплексний догляд та захист нігтьової пластини від шкідливих впливів, зміцнюючи та оберігаючи її від ламкості.

Ефективний засіб - Гель для видалення кутикули був розроблений спеціально для глибокого очищення нігтьового ложе.Створений на основі олії солодкого мигдалю та морських водоростей гель дуже ефективний та зручний у використанні – доглядає за нігтьовою пластиною, розм’якшує кутикулу, швидко та безболісно видаляючи її, живить оновлені клітини кутикули, гальмує процес її наростання.Його унікальна делікатна формула зволожує шкіру навколо нігтя, попереджаючи тим самим утворення тріщин та задирок.

Особливо ефективно використовувати цей гель при біологічному манікюрі.

«Домашній» манікюр від TM Irene Bukur включає в себе глибоку очистку нігтьової пластини, нанесення на поверхню нігтів захисного покриття та інтенсивне зволоження шкіри.

1 етап – Видалення кутикулиза допомогою спеціального «Гелю для видалення кутикули» на основі олії солодкого мигдалю.

2 етап. Нанесення захисного покриття. Проблему тонких, м’яких та ослаблених нігтів вирішує «Активний гель 3 в 1». Завжди наносіть гель під лак: утворюючи тонку плівку, він не «пропускає» кольоровий пігмент і нігті в результаті не жовтіють.

3 етап. Живлення та зволоження шкіри за допомогою бальзаму для рук «Захисний».

Спосіб використання: Нанести гель на кутикулу, через 2-3 хвилини відсунути шкірку дерев’яною паличкою зі шматочком вати. Після використання ретельно вимити руки.

mindal Олія солодкого мигдалю знімає подразнення, усуває сухість та шорсткість шкіри, живить та очищує шкіру, покращує її водний баланс. Зволожує шкірку навколо нігтя, захищає її від пересихання та попереджає утворення тріщин та задирок.
vodorosli Морські водорості, завдяки наявності мікроелементів, солей та полісахаридів, стимулюють клітини шкіри, чинять зволожуючу та пом’якшувальну дію, попереджаючи відчуття стягнутості. Активно живить нігтьову пластину мікро та мікроелементами, зміцнюють та попереджають її пошкодження.
allantoin Аллантоїн має гіпоалергенні, пом’якшувальні, зволожуючі, регенераційні та заспокійливі властивості, захищає від зовнішніх природних впливів.
Вiдгукiв: 2