Кар’єра

Irene Bukur (Ірен Букур) – робота та кар'єра.

Робота в Irene Bukur – це робота в компанії, що здатна конкурувати з визнаними європейськими косметичними брендами. Це робота для активних, цілеспрямованих і честолюбних людей, для яких важлива самореалізація та які готові докладати якнайбільше зусиль для досягнення поставленої мети.

Козар Наталія: «На сьогоднішній день зі 100 % працівників роздрібної мережі близько 98 % стали директорами магазинів. Це люди, яким притаманне прагнення досягнути чогось у житті, бажання самореалізації й надзвичайна працездатність. І хоча відгуки про роботу в Irene Bukur не завжди мають позитивний відтінок, проте ті, хто не спасували перед труднощами, а наполегливо йдуть до досягнення поставленої мети, відгукуються про нас як про компанію, що дає унікальний шанс кардинально змінити своє життя».

Переваги роботи:

 • ◙ Кар'єрне зростання.
  Керівництво компанії переконане, що успішність компанії безпосередньо залежить від успішності кожного її працівника, саме тому в пріоритеті – розвиток і професійне зростання кожного працівника Irene Bukur.
 • ◙ Матеріальний статок.
  Високий рівень заробітної плати, премії та бонуси – як оцінка зусиль, здібностей і врешті-решт ефективності роботи працівника.
 • ◙ Професійне зростання.
  На базі корпоративної школи регулярно проводять семінари й тренінги з косметології, дерматології та маркетингу.
 • ◙ Моральне задоволення.
  Повага та визнання колег і керівництва, вдячність збоку клієнтів компанії.
 • ◙ Почуття комфорту.
  Зручність робочого місця, впевненість у завтрашньому дні, чудові і дружні стосунки в колективі.

Для успішної роботи в Irene Bukur необхідні:

 • ✓ знання продукту – його складу й переваг, особливостей виробництва, призначення й застосування.
 • ✓ професійний підход до покупця, виявлення його індивідуальних потреб.
 • ✓ вміння ставити мету й досягати її.
 • ✓ активна життєва позиція
 • ✓ бажання працювати на власну перспективу й розвиток у компанії.
 • ✓ вміння працювати в команді.

У наших планах – відкриття нових магазинів і бутиків, тож, якщо Ви маєте надзвичайно цінні для нашої компанії якості – бажання розвиватися, робити кар'єру й бути успішним, ми говоримо Вам – ласкаво просимо в команду Irene Bukur!

Відгуки працівників компанії

Відгук бізнес-партнера і куратора Марії Кравцової: - «У мене чудова робота, бо я пишаюся продуктом, який репрезентую Мария Козарькомпанією, в якій працюю, а також собою, своїми успіхами й досягненнями, адже в кожного нашого працівника є можливість розвиватися, використовуючи свої здібності, знання та вміння. Якою буде твоя вершина успіху, залежить тільки від тебе: наскільки ти цього хочеш, і скільки зусиль ти для цього докладаєш».

Відгук куратора Наталії Ведмідь: - «ППрацюючи в компанії Irene Bukur , я повністю переглянула й переоцінила свої життєві позиції. Якщо раніше робота була для мене лише засобом для заробляння грошей, засобом для виживання, то нині моя робота настільки ж важлива й безцінна, як і моя родина».

Відгук директора магазину Алли Пухальської: - «Робота в Irene Bukur – це не просто робота. Долучившись до цього процесу, виходиш на вищий рівень життя, будуєш правильні стосунки з людьми, стаєш самодостатнім. А це те, що мені потрібно!»

Відгук старшого продавця Анни Копилової: - «Мені багато чого подобається в нашій компанії. Насамперед, стосунки в колективі, розвиток, підтримка. І, звісно, бонуси, фінансова мотивація. Але найголовніше, мабуть, косметика, яку я люблю, і якою залюбки користуюся».

Відгук продавця-консультанта Соломії Бартків: - «Стимулом для мене є саморозвиток. Я вважаю, що це – найголовніше. Завжди потрібно йти вперед, до своєї мети, і потім досягати більшого. У компанії Irene Bukur це реально».

З детальнішими інтерв'ю та відгуками працівників Irene Bukur Ви можете ознайомитися в розділі "Наша команда".