Крем-активатор «Антивіковий» (по сертифікату)
Крем-активатор «Антивіковий» (по сертифікату) Нічний крем. Вік: 30+. HYDRAPORINE. Ліфтинг ефект, живить та регенерує шкіру.
Ціна: 1 499,99 грн.
Ціна для членів клубу: 259,99 грн.
Стати членом клубу
45 г
+
1 шт.
-

Час застосування: нічний
Призначення: живлення, ліфтинг
Тип шкіри: для всіх типів шкіри
Вік: 30+
Об’єм: 45 мл

Крем-активатор «Антивіковий» сприяє відновленню усіх фізіологічних функцій шкіри в короткі строки. Крем інтенсивно живить шкіру, сприяє відновленню шкірного покриву обличчя та прискоренню росту нових клітин шкіри, повертає шкірі еластичніть та пружність, розгладжує зморшки.

Спосіб застосування: наносити ввечері на попередньо очищену шкіру обличчя, шиї, декольте. Рекомендується застосовувати в комплексі з крем-редермом «Антивіковим».
Компоненти: HYDRAPORINE, екстракт безсмертнику, протеїни сої, алое, олія какао, вітамін Е, лецитин.

Строк зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено
в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, FrenesRoad 1295 Tannay, Switzerland.

besmert Екстракт безсмертника (народні назви: цмин, котячі лапки, сухоцвіт) містить: флавоноїди, флавоноглікозид, кумарин, дубильні речовини, ефірну олію, органічні кислоти, каротиноїд, полісахарид. Екстракт безсмертника сприяє розслабленню м’язів обличчя, запобігаючи появі мімічних зморшок, активізує захисні механізми шкіри від вільних радикалів, запобігаючи її попередньому в’яненню.
soya Протеїни сої багаті вітамінами групи В, фолієвою кислотою, каротином, вітаміном С. Це джерело рослинних фітогормонів з великою кількістю амінокислот, які стимулюють активність клітин шкіри, покращує її структуру та зовнішній вигляд. Проникаючи у більш глибокі шари, покращує обмінні процеси в клітинах, захищає клітинні мембрани від шкідливого впливу вільних радикалів, сповільнює процес передчасного старіння шкіри, запобігає утворенню зморшок.
aloe1 Алое своїми чарівними лікувальними властивостями завдячує алантоїну, який міститься в його листках. також алоє містить натуральні антиоксиданти в формі вітамінів В комплексу, вітамінів С та Е, а також бета-каротин, який в організмі перетворюється у вітамін А. Гель алое вера забезпечує стійкий ефект відновлення та омолодження шкіри.
kakao Олія какао чинить розгладжуючи, регенеруючу, живильну, зволожуючу та пом’якшувальну дію. Тонізує проблемну шкіру, надаючи їй матову ніжність.
vitE Вітамін Е чинить активний омолоджувальний ефект. Він активізує живлення шкіри та тканин, запобігає її сухості. Її основна властивість полягає в антиоксидантній дії на клітини, тобто токоферол виступає захистом клітин від патологічного перекісного окиснення.
lecitin1 Лецитин – гідрофільний колоїд, основний структурний компонент клітинних мембран живих організмів. Соєвий лецитин являє собою суміш 65% натуральних фосфоліпідів, 30-35% соєвої олії, а також вітамінів групи В, біотина, холіна і т.д. Вбудовуючись до фосфоліпідної структури пошкоджених клітинних мембран, відновлює порушену бар’єрну функцію жирового шару.
Вiдгукiв: 0