Зволожуючий крем «Аква-інтенсив» SPF 15
Зволожуючий крем «Аква-інтенсив» SPF 15 чинить інтенсивну зволожувальну дію, є унікальним засобом у боротьбі з вільними радикалами
Ціна: 1 098 грн.
Ціна для членів клубу: 549 грн.
Стати членом клубу
50 г
+
1 шт.
-

Час застосування: денний
Призначення: зволоження, захист від сонця
Тип шкіри: для всіх типів
Вік: 18+
Об'єм: 45 мл

Ніжна формула крему забезпечує інтенсивне зволоження шкіри, відновлює і зміцнює її структуру, сприяючи скороченню і розгладженню зморшок, нейтралізує дію вільних радикалів, захищає ДНК клітин від фотопошкодження. Незамінний в літній період.

Крем «Аква-інтенсив» рекомендований:
✓ в якості щоденного зволожуючого денного крему для сухої та нормальної шкіри;
✓ в якості щоденного денного крему в період активного сонця для будь-якого типу шкіри;
✓ в якості високоактивного антиоксидантного засобу для будь-якого типу шкіри (в тому числі для зрілої шкіри).

Спосіб застосування: наносити крем вранці на попередньо очищену шкіру обличчя та шиї. Підходить для будь-якого віку та типу шкіри.

Компоненти: трипептид міді, гліцин, соєвий протеїн, пантенол, екстракт насіння бавовни, екстракт солодки, екстракт ламінарії, алантоїн, олія виноградних кісточок, бісаболол.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295, Tannay, Switzerland.

peptidnui Трипептид міді – це багатофункціональний компонент, біохімічний пептид, який природнім шляхом присутній в організмі та відповідає за стимуляцію синтезу колагену, пришвидшує відновлення тканин. Маючи низьку молекулярну вагу, легко проникає через роговий шар, а далі через мікрокапіляри в глибокі шари шкіри, стимулює роботу фібробластів з відновлення компонентів міжклітинного матрикса, захищає шкіру від фотостаріння, сприяє регенерації, підвищує пружність шкіри.
gl Гліцин - є важливою амінокислотою, яка присутня в структурах усіх амінокислот і легко інтегрується у великих ланцюгах білків. Гліцин є попередником креатину, який використовується для побудови ДНК та РНК.
soy Соєвий протеїн - дивовижне джерело ізофлавонів, які є природнім фактором молодості шкіри, оскільки це природні фітоестрагени. Фітоестрагени сої є потужними антиоксидантами, підвищують активність клітин базального шару та фібробластів, стимулюють синтез колагену, еластину, зміцнюють місцевий імунітет, мають здатність керувати синтетичним процесом в стовбурових клітинах шкіри.
B5 Пантенол - це провітамін В5 (пантоненова кислота). Широко використовується в косметиці в якості ефективного зволожувального, вологоутримувального та пом’якшувального компонента.
hlopok Екстракт насіння бавовни містить протеїни та сахарозу. Протеїни кондиціонують шкіру, пом’якшують, зволожують її. Сахароза забезпечує більш глибоке зволоження шкіри, роблячи її гладкою, попереджаючи старіння. Має властивість утримувати вологу в клітинах шкіри протягом 8 годин після застосування косметичного засобу.
solodka Екстракт солодки - натуральний фітоестроген, що стимулює утворення колагенових волокон. Завдяки здатності пригнічувати фермент тиросиназу попереджає вироблення меланіну, запобігаючи появі пігментних плям, пом’якшує та заспокоює шкіру.
vodorosli Екстракт ламінарії. Завдяки наявності мікроелементів, солей та полісахаридів, стимулює клітини шкіри, чинить зволожувальну та пом’якшувальну дію, запобігає відчуттю стягнутості, допомагає позбавитися ознак старіння (дрібних та великих зморшок), підвищує пружність.
allantoin Аллантоін має гіпоалергені, пом’якшувальні, зволожувальні, регенераційні та заспокійливі властивості. Захищає від зовнішніх природніх впливів, ефективний після засмаги та опіків (в тому числі сонячних) та у разі інших пошкоджень шкіри.
vinograd Олія виноградних кісточок сприяє доброму зволоженню та пом’якшенню шкіри; усуває сухість та відлущування шкіри; чудово освіжає та тонізує шкіру; допомагає підвищити еластичність та пружність шкіри, а також розгладити невеликі зморшки, які є на ній.
bisabolol Бісаболол чинить протизапальну, антибактеріальну, протимікробну та протигрибкову дію. Заспокоює шкіру, усуває подразнення, надає гладкість. Рекомендований для чутливої шкіри.
Вiдгукiв: 3