Крем для контуру очей «Антивіковий»
Крем для контуру очей «Антивіковий»    Догляд за шкірою навколо очей. Вік: 30+. Компонент: пептид пшеничного протеїну, гіалуронова кислота. Покращує стан шкіри навколо очей.
Ціна: 736 грн.
Ціна для членів клубу: 368 грн.
Стати членом клубу
15 г
+
1 шт.
-

Час застосування: вранці та ввечері
Призначення: догляд за шкірою навколо очей, зволоження, ліфтинг
Тип шкіри:
для усіх типів шкіри
Вік: 30+
Об’єм: 15 мл

Спеціально розроблений засіб – крем для контуру очей «Антивіковий» містить концентрований anti-age комплекс – 10% гелю алое вера, колаген, пшеничний протеїн +гіалуронова кислота, що забезпечує ефективний та дбайливий догляд за ніжною шкірою навколо очей, певертаючи їй гладкість, молодість, сяяння.

Крем для контуру очей забезпечує:
✓миттєве і тривале зволоження;
✓заповнення та розгладження зморшок;
✓підвищення пружності та еластичності шкіри;
✓зменшення темних кіл під очима.

Спосіб застосування: легкими круговими рухами нанести невелику кількість крему на чисту шкіру навколо очей на нерухому повіку.

Компоненти: колаген, гель алое вера, пептиди пшеничного протеїну, гіалуронова кислота.

Строк зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено:
в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, FrenesRoad 1295 Tannay, Switzerland

collagen Колаген – це головний структурний білок, що входить до складу з’єднувальних тканин, забезпечує їх міцність та еластичність. Проникаючи у шкіру, колаген сприяє її зволоженню, регенерації та відшкодування амінокислот. Стимулюючи регенерацію волокон колагена у шкірі, уповільнює процеси її старіння.
aloe Гель алое вера має вологоутримуючі властивості, чинить стимулюючу дію на розростання нових «клітин молодості» - фібробластів, що відповідають за синтез компонентів позаклітинного матрикса (колагена, еластина, гіалуронової кислоти), стимулює регенерацію клітин шкіри.
rostkipshenicu Пептиди пшеничного протеїну багаті амінокислотами, які покращують обмінні процеси в клітинах шкіри, миттєво заповнюють всі пошкодження та нерівності, повертаючи шкірі м’якість та гладкість, є чудовими резервуарами вологи, компенсуючи зневоднення шкіри.
gialuronovaja Гіалуронова кислота забезпечує ефект інтенсивного зволоження та радикального омолодження шкіри. Крім того, вона відіграє роль своєрідного біологічного «цементу», які скріплює волокна колагена та еластина у шкірі.
Вiдгукiв: 3