Крем-протектор для засмаги SPF 30
Крем-протектор для засмаги SPF 30 Крем-протектор захищає від УФ-променів, забезпечує безпечну засмагу, попереджає фотостаріння.
Ціна: 898 грн.
Ціна для членів клубу: 449 грн.
Стати членом клубу
15 г
+
1 шт.
-

УФ-випромінювання – головний винуватець передчасного старіння шкіри. Само тому в період активного сонця сонцезахисні засоби повинні стати невід’ємною частиною нашого щоденного догляду. Їх основне завдання – захищати шкіру від ультрафіолету, а також активізувати власні захисні механізми шкіри та забезпечити шкірі якісний комплексний догляд.

Крем-протектор за допомогою спеціальних UVA/UVB фільтрів ефективно попереджає пошкодження шкіри УФ променями, захищає її від сонячних опіків та фотостаріння.

Екстракт гранату та пантенол, які входять у склад, чинять зволожуючу дію на шкіру, сприяють її регенерації, нейтралізують дію вільних радикалів.

Завдяки чудовим властивостям екстрактів інжиру, зеленого чаю та вовни живить, відновлює та заспокоює шкіру, активізує її власні захисні механізми.

Наявність у складі біологічно активної форми витаміну А забезпечує прискорене оновлення епідермальних клітин, активізує синтез колагену у дермі, посилює місцевий імунітет. Потужні антиоксиданти витамін Е и витамін С - нейтралізують дію вільних радикалів, а також зволожують, покращують тонус шкіри, сприяють її регенерацію, оберігають шкіру від негативного впливу УФ-променів.

Спосіб використання: нанесіть крем на шкіру обличчя та тіла перед прийняттям сонячних ван. У випадку тривалого перебування на сонці рекомендується наносити його через кожні 2-3 години.
in1 Екстракт інжиру - багатий на вітаміни А та С, чинить пом’якшуючу та відновлюючи дію. Полісахариди та цукри глибоко зволожують шкіру. Пектин, мікроелементи, вітаміни В1, В2, які входять до складу, покращують здатність шкіри утримувати воду, чинять тонізуючий та легкий охолоджуючий ефект.
gr1 Екстракт гранату містить 15 найцінніших амінокислот, а також мінерали (фосфор, кальцій, високий відсоток флавоноїдів, комплекс вітамінів (В1, В2, В3, В5, В6 та С) та фітоестрагени. Чинить потужну антиоксидантну дію, значно знижує шкідливий вплив ультрафіолету на шкіру. Має здатність відновлювати ліпідний бар’єр, зволожувати, пом’якшувати та заспокоювати запалену шкіру.
pt1 Пантенол має загоюючи властивості, сприяє відновленню структури епідермісу, знімає запалення та подразнення, ефективно загоює мікротравми.
hl1 Екстракт вовни - натуральний компонент, який має живильні, пом’якшуючі, захисні властивості, які чинять зволожуючу та заспокійливу дію. Сприяють утриманню вологи у шкірі, регенерують, підвищують пружність та розгладжують шкіру.
zl1 Екстракт зеленого чаю містить у своєму складі сильні зволожувачі та біоактивні речовини, які, проникаючи у глибокі шари шкіри, утримують вологу у міжклітинному просторі шкіри, активізують клітинний обмін, постачають клітинам кисень. Кофеїн, що входить до складу, покращує мікроциркуляцію крові та живлення шкіри, зменшує набряклість.
shi1 Олія Ши на 80% складається з тригліцеридів, які активно захищають шкіру від агресивних зовнішніх факторів, сприяє її зволоженню та живленню, та на 20% з неомильних жирів, які мають відновлюючи та регенеруючі властивості, що стимулюють вироблення колагена.
vit1 Витамін Е перешкоджає утворенню зморшок та старінню шкіри, зволожуючи її та підвищуючи пружність, зберігає природню вологу, живить, розгладжую зморшки, захищає шкіру від УФ-випромінювання.
ret1 Ретинол. Біологічно активна форма вітаміна А – забезпечує прискорене оновлення епідермальних клітин, активізує синтез колагену у дермі, посилює місцевий імунітет.
vitc1 Витамін С. Потужний антиоксидант, який інгібує ферменти, що руйнує колаген, нейтралізує дію вільних радикалів, уповільнює процеси старіння шкіри.
ml1 Молочна кислота має сильні антисептичні властивості. Молочна кислота зволожує та пом’якшує роговий шар, а також підтримує рН на поверхні шкірі на рівні 5,5.
Вiдгукiв: 0