Крем-редерм «Антивіковий»
Крем-редерм «Антивіковий»    Денний крем. Вік: 30+. Технологія С&E, Коньяк маннан. Ліфтинг ефект, скорочення зморшок, зволоження та регенерація.
Ціна: 874 грн.
Ціна для членів клубу: 437 грн.
Стати членом клубу
45 г
+
1 шт.
-

Час застосування: денний
Призначення: зволоження та регенерація, ліфтинг
Тип шкіри: для всіх типів
Вік: 30+
Об'єм: 45 мл

Завдяки використанню інноваційної технології С&E у поєднанні з гликосфінголіпідами (церамідами) та комплексом рослинних олій, забезпечує виражений ефект редермалізації шкіри:

✓ радикально скорочує зморшки;
✓ сприяє інтенсивному оновленню клітин;
✓ забезпечує пролонговане зволоження шкіри;
✓ відновлює контур та колір обличчя.

Спосіб використання наносити вранці легкими рухами на попередньо очищену шкіру обличчя та шиї в якості самостійного засобу або після використання «Сироватки з ботулоефектом».

Компоненти: Коньяк маннан, глінкосфінголіпіди (цераміди), технологія С&E, олія ши, оливкова олія.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю
Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295, Tannay, Switzerland.

collagen Колаген – це ключовий компонент, який забезпечує пружність шкіри, зберігає її здоров'я, молодість та красу. Колаген зміцнює, відновлює та тонізує з’єднувальні тканини, рекомендується для ефективної боротьби зі зморшками та тонкими лініями.
elastin Еластин -сприяє відновленню мікрорельєфу шкіри, підвищує її еластичність, корегує ранні вікові зміни у шкірі. Маючи високу гігроскопічність забезпечує тривалий ефект зволоження та відновлення, забезпечує профілактику старіння шкіри при виникненні перших зморшок.
argana Олія Аргани містить високу кількість ненасичених жирних кислот, таких як олеїнова, линольова та пальмітинова. Фітостероли олії на 70% складаються з альфа-токоферолу – вітаміну, який підтримує основні функції шкіри та захищає її від окислювальних процесів.
ceramid Гликосфінголіпіди - аналоги ліпідних компонентів клітинної мембрани, які значно покращують гідратацію шкіри, забезпечуюь негайний та пролонгований ефект зволоження шкіри, зміцнюють її бар’єрні функції.
shi Масло Ши на 80% складається з тригліцеридів, які активно захищають шкіру від агресивних зовнішніх факторів, сприяють її зволоженню та живленню, та на 20% з неомильних жирів, які мають відновлюючі та регенеруючі властивості, що стимулюють вироблення колагену.
olive Оливкова олія містить велику кількість вітамінів, таких як А, Е, В, D, К, біофлавоноїди, а також олеїнову та ленолеву кислоти, які зміцнюють клітинні мембрани, нормалізують ліпідний обмін, живлять та пом’якшують шкіру, підвищують її захисні властивості.
Вiдгукiв: 3