Крем для тіла «Вербена»
Крем для тіла «Вербена» відновлює клітини, забезпечує еластичність та пружність шкіри, дарує відчуття свіжості та комфорту
Ціна: 349,98 грн.
Ціна для членів клубу: 174,99 грн.
Стати членом клубу
180 г
+
1 шт.
-

Неперевершений крем для тіла «Вербена», завдяки максимальній концентрації активних компонентів, забезпечує дійсно королівський догляд за вашою шкірою – вона стає надзвичайно гладенькою й шовковистою.
Джерела незамінних жирних кислот, амінокислот і вітамінів – олії лісового горіха, жожоба, коноплі, разом з екстрактами авокадо й куркуми відмінно живлять і вітамінізують шкіру, прискорюють процеси відновлення клітин, наповнюють їх життєвою енергією.

Екстракт червоного винограду, олії манго та ши забезпечують оптимальний рівень зволоження шкіри.

Біогенний стимулятор –екстракт женьшеню у поєднанні з екстрактами фукуса й фенхелю посилюють клітинну активність і пришвидшують процеси регенерації, підвищують еластичність і пружність тканин шкіри, зміцнюють її захисні властивості.

Завдяки своїй ніжній текстурі крем буквально тане на шкірі, а тонкий аромат вербени дарує їй неймовірне відчуття свіжості та комфорту.

Спосіб застосування: щодня наносити крем на тіло, звертаючи особливу увагу на ділянки з дуже сухою та загрубілою шкірою. Масажувати до повного вбирання.
Вiдгукiв: 1