Маска для волосся «Інтенсивне відновлення»
Маска для волосся «Інтенсивне відновлення» Розкішна маска забезпечує екстрену допомогу при критичному стані волосся; сприяє комплексному відновленню його структури.
Ціна: 320 грн.
Ціна для членів клубу: 160 грн.
Стати членом клубу
150 г
+
1 шт.
-

Призначення: інтенсивне відновлення пошкодженого волосся
Тип волосся: для всіх типів волосся
Об'єм: 150 мл

Маска «Інтенсивне відновлення» містить унікальну комбінацію активних висококонцентрованих інгредієнтів, яка забезпечує комплексне відновлення внутрішньої (кортекс) та зовнішньої (кутикула) структури волосся, живить, зволожує та наповнює вітамінами та мінералами волосся та шкіру голови, зміцнює фолікули та сприяє росту волосся.

Регулярне використання маски надає волоссю м’якості, шовковистості, сили та розкішного вигляду.

Маска особливо рекомендована:
✓ для пошкодженого виснаженого втомленого волосся;
✓ для послабленого волосся, схильного до випадіння;
✓ у разі пошкодженої структури волоссі в результаті впливу зовнішніх агресивних факторів;
✓ у випадку надмірного випадіння волосся;
✓ для тонкого посіченого волосся.

Спосіб використання: нанесіть маску на вимите волосся на 2 хвилини, потім ретельно промийте волосся теплою водою. Використовувати 1-2 рази на тиждень.

Компоненти: масло авокадо, лопух, люпин багаторічний, кропива, хвощ, ламінарія, кератин.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295, Tannay, Switzerland.

avocado oil Олія авокадо чинить живильну, вітамінізуючу та зволожуючу дію, має регенеруючу активність. Ефективно впливає на кутикулу волосся, покращує його структуру, стимулює ріст, сприяє відновленню пошкодженого та ламкого волосся.
lupin Лопух містить ефірні та жирні олії, дубильні речовини, аскорбінову кислоту, вітаміни, мікро- та мікроелементи та інші біологічно активні речовини, які покращують кровообіг та обмін речовин у шкірі голови, сприяючи живленню та росту волосся, забезпечують зміцнення та оздоровлення волосяної цибулини.
limonnik Люпин багаторічний, завдяки високому вмісту біологічно цінних поліненасичених кислот, вітамінам групи В, токоферолу, β-каротину та мінеральних речовин, активізує кровообіг, подовжує фазу росту волосся за рахунок надходження поживних речовин до волосяних фолікул, стимулює ріст волосся, при цьому забезпечує особливо ніжний та дбайливий догляд за волоссям.
shelk Кропива покращує мікроциркуляцію у шкірі голови, зміцнює корені волосся, стимулює ріст, попереджає випадіння волосся.
hvosch Хвощ сприяє пришвидшенню оновлення клітин шкіри, покращує кисневий та жировий обмін. Вміст кремнієвої кислоти забезпечує процес реструктуризації, зміцнення волосся.
vodorosli Ламінарія сприяє нормалізації обмінних процесів у шкірі голови, живить корені волосся, стимулює та живить волосяні фолікули. Крім того, завдяки дрібним часточкам, водорості ламінарії ретельно очищують шкіру голови, а біологічно активні речовини, які містяться у ламінарії, живлять шкіру голови та зміцнюють волосся від самої цибулини.
keratin Кератин проникає всередину волосся, відновлюючи пошкоджену структуру волосся зсередини.
Вiдгукiв: 1