Новинка! Маска з секретом равлика
Новинка! Маска з секретом равлика інтенсивне зволоження та відновлення
життєва енергія та сяйво
для нормальної та комбінованої шкіри.
Ціна: 558 грн.
Ціна для членів клубу: 279 грн.
Стати членом клубу
+
1 шт.
-

Легка гелева зволожувальна маска максимально відповідає потребам комбінованої шкіри і діє в трьох напрямках:

1. Інтенсивне зволоження й еластичність.
Іспанська лабораторія Кабіоса створила унікальний комплекс Nео Helixan на основі секрету равлика. Згідно з легендою, жінки племені мапуче використовували секрецію равликів для збереження молодості своєї шкіри. Равликовий секрет має здатність накопичувати і утримувати вологу всередині кожної клітини, підвищує пружність і еластичність шкіри, допомагає зберегти її молодість і красу.

2. Матування і відновлення.
Екстракт гамамелісу і нікотинова кислота регулюють роботу сальних залоз, звужують пори і підвищують тонус, знімають запалення і почервоніння. Поєднання соєвих протеїнів і пантенола стимулюють клітинну регенерацію, ефективно відновлюють шкіру.

3. Гладка сяюча шкіра.
Маска містить цінний комплекс з «вітамінів молодості і краси»: біотину, токоферолу, ретинолу і тіаміну, що підвищують природні захисні механізми шкіри, освітлюють пігментні плями, вирівнюють і розгладжують поверхню шкіри, відновлюють сяючий колір обличчя.

Спосіб застосування:
на очищену шкіру обличчя нанесіть тонким шаром невелику кількість маски. Залиште на 15-20 хв, потім ретельно змийте теплою водою.

Вiдгукiв: 0