Масло-шампунь «Живильний» з реп’яховою олією
Масло-шампунь «Живильний» з реп’яховою олією  шампунь забезпечує невідкладну допомогу у разі критичного стану волосся, живить та зволожує волосяну кутикулу, захищає від зовнішніх агресивних впливів
Ціна: 274 грн.
Ціна для членів клубу: 137 грн.
Стати членом клубу
250 г
+
1 шт.
-

Призначення: живлення шкіри голови, інтенсивне відновлення волосся
Тип волосся: сухе
Об'єм: 250 мл

Масло-шампунь «Живильний» - це невідкладна допомога для пошкодженого волосся. Його інтенсивна відновлюючи формула реконструює внутрішню структуру волосся, посилює його міцність та еластичність.

Масло-шампунь особливо рекомендований, якщо у Вас:
✓ пересушене, виснажене, втомлене волосся;
✓ ослаблене та неживе волосся, схильне до випадіння;
✓ пошкоджена структура волосся в результаті впливу агресивних зовнішніх факторів (фарбування волосся, хімічна завивка, гаряча укладка);
✓ суха шкіра голови.

За регулярного використання навіть неживе волосся буде виглядати здоровим, сильним, густим та блискучим.

Спосіб використання: Нанести невелику кількість шампуню на вологе волосся, розтерти масажними рухами до утворення густої піни, потім змити великою кількістю теплої води. За необхідності процедуру повторити.

Компоненти: реп'яхова олія, протеїни пшениці, розмарин, люпин, колаген, кропива дводомна.

Термін зберігання: 12 місяців, 6 місяців у відкритому вигляді.
Вироблено в Україні за участю Irene Bukur (Suisse) SA, 6а, Frenes Road 1295, Tannay, Switzerland.

lopuh Реп’яхова олія, завдяки вмісту протеїну, пальмітинової та стеаринової кислот, дубильних речовин, мінеральних солей та вітамінів, забезпечує дивовижний ефект під час лікування пошкодженого, слабкого та тонкого волосся. Реп’яхова олія посилює капілярний кровообіг та відновлює обмін речовин у шкірі голови, пригнічує активність ферментів, які викликають випадіння волосся, сприяє посиленню кровообігу та живленню волосяних фолікул, зміцнює волосся, покращує його структуру та зовнішній вигляд.
rostkipshenicu Протеїни пшениці проникають вглиб волосяного стрижня та волосяну цибулину, інтенсивно живлячи їх. Сприяють формуванню білка кератину, який надає волоссю силу та наповнює його здоровим блиском та шовковистістю.
rozmarin Розмарин заспокоює подразнену шкіру голови, тонізує її, усуває запалення шкірного покриву, усуває лупу.
lupin Люпин, завдяки високому вмісту біологічно цінних поліненасичених кислот, вітамінам групи В, токоферолу, β-каротину та мінеральних речовин, активізує кровообіг у коренях волосся, подовжує фазу росту волосся за рахунок перенесення кисню та поживних речовин до волосяних фолікул, стимулює ріст волосся.
collagen Колаген – це фібрилярний білок, який складає основу з’єднувальної тканини організма. У засобах по догляду за волоссям розгладжує керамічні пластини, захищає природню оболонку волосяного стрижня, глибоко зволожує волосся, сприяючи його ущільненню та потовщенню.
krapiva Кропива дводомна покращує мікроциркуляцію у шкірі голови, зміцнює корені волосся, стимулює ріст, попереджає випадіння волосся.
Вiдгукiв: 1