Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
IREN BUKUR – ЦЕ ДОЛЯ

В компанії Irene Bukur, окрім багатьох інших переваг, є одна, мабуть, найголовніша – це можливість кар'єрного росту. В компанії немає такої сходинки, на якій людина, яка прагне розвивати свої лідерські якості та яка бажає заробляти більше, могла б зупинитися. Для кожного стажера, продавця або директора магазину передбачений шлях, по якому він може йти нагору.

Наталя Перетятько знаходиться як раз на такому шляху – вона планомірно, крок за кроком, рік за роком, йшла від новачка в компанії до директора. У будь-якому іншому місці посада директора – це верхівка для управлінця, але не в компанії Iren Bukur. І зараз Наталя знаходиться на шляху до статусу куратора декількох магазинів.

Який він, її шлях в компанії Irene Bukur? Ми запитали у самої Наталки.

Наталко, як давно Ви працюєте в компанії?

Я працюю в компанії три з половиною роки. Починала я в Києві, і моїм наставником була Лара Гангало. Потім я пішла на підвищення та очолила магазин Irene Bukur в ТЦ «Дафі» у Харкові. На той час моїм куратором стала Юля Лількова. Вже в Харкові я почала набирати команду продавців, які були б не лише професіональними консультантами, але й могли б гідно представляти нашу компанію та продукцію як в Україні, так і поза її межами. Так в моїй команді з'явилася Аліна Абашева, яка складним, тернистим шляхом, але все ж таки дійшла до посади директора. Аліна – мій перший «вирощений» директор, який вже очолив монобрендовий бутік Irene Bukur у Полтаві.

Як зараз складаються справи в Полтаві? Чи є труднощі з відкриттям нового магазину?

Так, зараз там відбувається напрацювання клієнтської бази, знайомство людей з продукцією, з компанією. Це тривалий та кропіткий процес. В Полтаві, як і в Харкові, люди не довіряють новим продуктам, по декілька разів приходять просто спробувати, поговорити, переконатися у своїх якихось здогадках або, навпаки, їх спростувати. Наприклад, Одеса та Дніпропетровськ – зовсім інші міста. там в наших нових магазинах був одразу бум, а тут потрібно поступово завойовувати авторитет. Для нас це вже звично. В Харкові, наприклад, через два роки роботи, люди вже просто приходять до мене, щоб поспілкуватися, а також проконсультуватися з питань краси та догляду.

Ви сказали, що Аліна Абашева йшла непростим шляхом до посади директора. З чим це було пов'язано?

По-перше, навчати людей – це завжди нелегкий процес. Потрібно до кожного знайти індивідуальний підхід, всі люди різні та немає ситуацій, в яких я б застосовувала одну тактику. У кожної людини своя мотивація до розвитку, та потрібно вміти її знайти. Комусь не вистачає техніки продажів, а комусь – віри в себе. От якраз цієї віри в Аліни й не було. Їй здавалося, що у неї нічого не вийде, що вона не зможе досягти того, чого хоче. Тому ми з нею працювали над її самооцінкою. Я вчила її піднімати спочатку свої особисті рейтинги, потім – рейтинги команди, а також говорила про те, що у неї вийде все, що вона задумала. Зараз Аліна вчиться набирати свою команду, а я їй у цьому допомагаю, але насправді я теж постійно вчуся разом зі своїми людьми. Навчаючи їх – навчаю себе.

Це дійсно складні процеси. Звідки у Вас такі педагогічні таланти?

Справа в тому, що я с дитинства хотіла стати вчителькою. І хоча за освітою я – еколог, але вже з 9 класу школи підробляла репетиторством – вчила малюків англійській мові. Я пам'ятаю, як у моїх учнів горіли очі, коли щось виходило, і це мене надихало найбільше.

А що надихає Вас зараз?

Моя команда, наш командний дух. Спочатку мене надихала Лара на розвиток, рух вперед, побудову кар'єри. І я хочу продовжувати розвиватися сама, а також розвивати інших людей. Спочатку мене мотивував мій кар'єрний ріст, а тепер – люди. Хоча, природньо, що якщо дівчата розвиваються, то і я разом з ними.

Що Вам подобається у Вашій роботі більш за все?

Спілкування – і не лише зі співробітниками, командою, але й просто з людьми, які приходять в наші магазини.

Чи бувають незадоволені покупці? Як Ви справляєтеся з негативом?

За час моєї роботи траплялося різне, хоча с часом таких людей все менше і менше. Але якщо хтось свариться або чимось незадоволений, то я розумію, що людині не вистачає радощів у житті. І я думаю, чим би допомогти людині побачити позитив і в цій ситуації, і в житті в цілому. Раніше це робити було складніше, а тепер у мене є тверда впевненість у собі, в продукції, в компанії, тому будь-який негатив я можу перевести у позитив. Я вмію з кожної ситуації викрутитися – це досвід. До того ж, в нашій роботі дарувати радість легко, адже ми не просто косметику продаємо, але й допомагаємо вирішити людям їх проблеми, наприклад, з випадінням волосся. Адже у нас дійсно косметика, яка дійсно працює!

Ви багато часу приділяєте роботі. Чи залишається час на хобі?

Хобі – мови. Англійскою я володію досконало, читаю, фільми дивлюся. Китайску я вчила. А тепер записалася на фітнес. Часу завжди буде бракувати, але потрібно вміти його знаходити на те, чим хочеш займатися. Ще я стала більше читати. Раніше я вважала, що книжки з психології та розвитку – це нудно. А почала читати, і бачу, що це реально мотивує та хочеться цими знаннями поділитися.

А на особисте життя залишається час при такому ритмі життя – і робота, і захоплення, і життя в іншому місті?

Якби я не переїхала до Харкові, я не знаю, як склалося б моє життя, тому що тут я познайомилася зі своїм чоловіком. Я знайшла себе не лише в роботі, але в особистому житті. Irene Bukur – це доля у всіх смислах. Хто сюди приходить і у кого є голова на плечах, той залишається, і це не лише покращує його фінансовий стан, але й надає впевненості у собі, своїх силах та у своєму майбутньому. Я реально хочу бути корисною в бізнес-компанії, і хочу щиро подякувати Ірині Олександрівні Букур та Наталці Козарь за те, що вони роблять. Мені хочется бути в команді Ірини Олександрівни, хочеться вивести українську косметику на рівень брендів зі світовим ім'ям, і ми вже рухаємося до цього.

Яку пораду Ви могли б дати тим, хто тільки починає свій шлях в компанії?

Я перефразую афоризм, який нещодавно прочитала: «Якщо ти хоча б раз у житті насмілишся ризикнути чимось, ти можеш щось втратити. Але якщо ти зовсім не насмілишся, то все життя можеш втратити». Я колись насмілилися кинути попередню роботу, потім ризикнула з Києва переїхати до Харкова. Якби не переїхала, то не було б ні мого розвитку, ні зустрічі з моєю коханою людиною. А ще раніше я ризикнула та поїхала з Черкаської області вчитися в Київ. Я навіть працювала в Академії наук, і мені подобалася моя робота, але ось на зарплату еколога, тим більше в чужому місті, прожити неможливо І я ризикнула повністю змінити своє життя в компанії Irene Bukur. Ця робота дозволила мені не займатися репетиторством, ніде більше не підробляти, а навпаки, бути затребуваною, професійною та рухатися вгору. За рік я виростила свого першого директора. Зараз у мене е старший продавець, якого я теж планую відкривати наступного року. У січні 2 продавці будуть здавати тести на посаду Старшого продавця. Я вже чогось досягла, але хочу досягти ще більшого, адже, як я вже говорила, Irene Bukur – це доля.


Для замовлення товару введіть е-mail