Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ІРИНА БУКУР ПРОВЕЛА ПЕРШУ ЗУСТРІЧ З УКРАЇНСЬКИМИ BEAUTY-БЛОГЕРАМИ

15 квітня у київському смарт-кафе Bibliotech відбулася зустріч бьюті-блогерів з засновницею першого українського бренду «живої» косметики Irene Bukur – Іриною Букур.

Бренд Irene Bukur українські блогери знають та люблять вже давно. Засоби для обличчя та тіла, а також новинки декоративної косметики, неодноразово ставали героями бьюті-оглядів та різноманітних тестів. Правда, мало кому відомо про те, яка історія стоїть за кожною банкою та тюбиком. Метою зустрічі, організованої за ініціативи Ірини Букур, і було близьке знайомство з компанією, її асортиментом та досягненнями. В камерній дівчачій компанії обговорювали особливості натуральної косметики, секрети підтримання краси, тестували та порівнювали засоби.

Ірина Букур розповіла блогерам про те, як лабораторії Irene Bukur вдається створювати одночасно діючі та «живі» засоби. Засновниця компанії зробила значний акцент на принципах відбору сировини для виробництва косметики, на тому, як вона розшукує «правильні» фермерські господарства в Україні та як підбирає компоненти для косметики. Дівчата змогли отримати багато корисних порад та дізнатися щось нове з області догляду за волоссям та шкірою.

Блогери прийняли участь в експерименті з кремами «наосліп» (такий самий Ірина Букур проводила в рамках авторського вечора минулого тижня), а також одностайно визначили серед засобів марок La Prairie, Sisley та Iren Bukur, кращим засобом «Гідрокрем» від Irene Bukur.

Тестування продукціх бренду не зупинялося протягом всієї зустрічі: дівчата з цікавістю пробували косметик для догляду та декоративну косметику.

Кожна гостя пішла з зустрічі з приємним подарунком – набором косметики Irene Bukur. Перше знайомство поклало початок гарній традиції цікавих та душевних зустрічей з засновницею бренду.Для замовлення товару введіть е-mail