Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
КАЗКОВИЙ СВІТ ШРІ-ЛАНКИ З КОМПАНІЄЮ ТМ IRENE BUKUR

Чи можлива подорож до Таїланду або до Шрі-Ланки за рахунок компанії Irene Bukur? Авжеж, якщо Ви – найкращий співробітник!

Компанія Irene Bukur постійно винагороджує своїх кращих директорів та продавців закордонними подорожами. А в останньому змаганні серед співробітників компанії переможцю надавалася унікальна можливість покататися на слонах в дивовижному світі острову Шрі-Ланка. Переліт, проживання у п'ятизірковому готелі, харчування, неймовірні емоції та нові враження – все це отримали у подарунок від компанії Irene Bukur директор магазинів «Даринок» та Silver Breeze – Марія Сохачевська та старший продавець магазину «Даринок» - Карина Великодна.


«Мені було дуже цікаво дізнатися про культуру іншої країни, - ділиться враженнями Марія Сохачевська. – Перше, що мене вразило – це те питання, яке поставив мені місцевий житель: «Чому слов'яни такі злі? Вони ніколи не посміхаються, і завжди нібито вороже налаштовані?» Я намагалася йому відповісти приблизно так: «Ну, можливо, тому, що у нас нестабільна політична ситуація та у людей немає впевненості у завтрашньому дні». Людина знизала плечима та відповіла: «Дивно. У нас теж мало грошей та є проблеми, але ж ми не жаліємося».

Ось ця особливість будизької філософії мене підкупає – люди вдячні світу за те, що мають та насолоджуються життям, не дивлячись ні на що, радуючись всьому, що їх оточує. У них інші цінності, інше відношення до життя. Там дивовижна природа, і, потрапляючи туди, не хочеться нікуди поспішати, не хочеться ні про що думати – ти просто розслабляєшся і насолоджуєшся кожною миттю життя.


Ми жили в готелі, який знаходився буквально у двох метрах від океану, тому кожен ранок ми прокидалися під шум хвиль – це непередавані відчуття. Взагалі, океан дуже відрізняється від моря: він більш грізний, більш шумний, і весь час відчувається його велич, його простори. Що ще було незвичним, це те, що ніде не продають алкоголь, ніхто не палить на вулицях, як у нас – там це не заведено. Якщо и хочеш випити або попалити, ти маєш йти спеціально до бару. Ми хотіли придбати ром в якості сувеніру – нам прийшлося спеціально їхати та шукати магазин. Я дуже вдячна компанії за те, що ми маємо не лише кар'єрний та зарплатний ріст, але ще, в якості бонусу, ми можемо поїхати побачити світ – такого немає в інших компаніях. І заради цього хочеться ще більше працювати та отримувати ще більше таких крутих бонусів!»


Для замовлення товару введіть е-mail