Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
КРАЩИЙ СПІВРОБІТНИК 2014 РОКУ ЗА ВЕРСІЄЮ КУБКУ TM IRENE BUKUR

Т ри іменні кубка ТМ Irene Bukur, опинившись на полиці однієї чарівної дівчини, повідомили нам, що саме вона гідна вважатися кращим продавцем компанії у 2014 році.

2 Кубка продавця та 1 Кубок Старшого продавця – такі нагороди Анни Копилової в минулому році. Ми вже писали про цю успішну людину в наших новинах. Зараз прийшов час підвести підсумки.

Аню, зізнайтеся, цей успіх – запланований Вами чи випадковий?

Я пришла в компанію в кінці березня і, якщо відверто, планувала взяти більше Кубків. Але вийшло, як вийшло.

Які тоді у Вас плани цього року? Забирати Кубки кожного місяця?

Цього року я зосереджуся на тому, щоб стати директором та встигнути виростити свого директора.

Яка Ваша якість допомагає Вам досягти своїх цілей?

Правильно поставлена мета. Спасибі моєму наставнику Наталці Гнояновій, яка ставила цілі переді мною та мотивувала мене. Кожен ранок потрібно згадувати про свою ціль і тоді тобі легше робити результат.

Чим Вас, таку цілеспрямовану людину, підкорила компанія ТМ Irene Bukur?

Мені багато чого подобається в нашій компанії. По-перше – це взаємовідносини у колективі, розвиток, підтримка. І, авжеж, бонуси, фінансова мотивація. Але найголовніше, мабуть, це косметика, яку я люблю, і якою сама з задоволенням користуюся.

Чи є у Вас улюблені продукти?

Улюбленого немає, тому що подобається все. Мабуть, топ-позиції для мене – це «Гідрокрем» та «Інтим-олія», хоча насправді щось одне назвати важко.

Чи був якийсь відгук покупця, який Ви найбільше запам'ятали?

О, так! Після одного відгука у мене був просто захват. Мені запам'яталася дівчина, яка придбала наш бальзам «Артровед» для мами та вже через 3 години повернулася зі словами: «Що ви туди кладете, що так одразу помітний ефект?! Я сама лікар, ми з мамою все перепробували: і уколи, і мазі, але вона все одна кульгала. А коли нанесла ваш бальзам, то через півгодини вона вже спокійно ходила по квартирі. Давайте мені ще два «Артроведа» та «Маску миттєвої краси!»

Після цього я і своїй мамі придбала цей бальзам, оскільки вона в той час дуже мучилася болями в тазостегновому суглобі. Він ій також дуже сподобався, і тепер вона спить спокійно вночі, без болі.

Щоб Ви порадили тим людям, які хочуть повторити Ваш успіх в компанії?

Використовувати візуалізацію. Потрібно уявляти те, на що ти хочеш витратити гроші, які заробиш. Коли в середині місяця наступає переломний момент, і ти розумієш, що щось може не вдатися, потрібно представити Кубок у своїх руках, як ті їдеш з ним додому. Візуалізація допомагає.

Які люди вплинули на Вас?

Наталка Козарь, мотивувала Олена Щепер. А кожен день, звичайно, Наталка Гноянова.

Що Вам подобається у Вашій роботі?

Окрім гарної зарплати та бонусів, я отримую кайф від роботи – на відміну від попередньої, куди я йшла, як на каторгу. Мені подобається спілкуватися з людьми, це завжди цікаво. І часто вони приходять та говорять: «Щиро дякуємо, давайте ще!» Це дуже мотивує.

Ви багато та успішно працюєте. Як Ви відпочиваєте?

Я займаюся спортом – ходжу на фітнес. Хотілося б регулярніше займатися йогою. Коли я стану директором, я вже зможу собі це дозволити.

Чи є у Вас улюблений фільм, який допомагає Вас розслабитися?

«Гордість та упередження». А ще романтична комедія «Босоніж по мостовій». Іноді я люблю переглядати ці фільми.

Який Ваш рецепт, якщо на шляху з'являються труднощі?

Не опускати руки. Якщо опустиш – нічого не досягнеш. Якщо є труднощі, значить, перед тобою сходинка, яка веде нагору.


Для замовлення товару введіть е-mail