Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
КУРАТОРИ КОМПАНІЇ НА МОТИВУЮЧОМУ МАЙСТЕР-КЛАСІ РІЧАРДА ДЕННІ У КИЄВІ

Філософія компанії Irene Bukur говорить, що цінність кожного співробітника та кожного покупця невимовна. Саме тому ми так полюбляємо радувати наших клієнтів різноманітними новинками та подарунками, а своїх співробітників – закордонними путівками, сучасною технікою та… квитками на значущі бізнес-події року!

Директор роздрібної мережі Наталя Козарь, куратори Юлія Лількова та Марія Козарь, директор двох магазинів у Дніпропетровську Наталя Медведь відвідали майстер-клас легендарного спікера, експерта в області розвитку бізнесу Річарда Денні. Цей захід відбувся 19 лютого в готелі «Космополіт» у Києві. Організатор – компанія КА Group запросила на майстер-клас більше 200 топ-менеджерів великих компаній України, серед яких наші красуні зайняли гідне місце.

«Мені майстер-клас дуже сподобався, тому що це був масштабний захід, - слова куратора Юлії Лількової. – Не було випадкових людей, був присутній лише топ-менеджмент, і це підкреслювало велич тренінгу. Другий блок був присвячений темі утримання постійних клієнтів – в термінології Річарда Денні вони називаються «зовнішніми». Мені ж найбільш запам'ятався та сподобався перший блок, присвячений так званим «внутрішнім» клієнтам – співробітникам компанії. Наші співробітники також є нашими клієнтами: вони користуються живою косметикою Iren Bukur, вони купують її для себе, своїх рідних та близьких. Річард Денні багато розповідав про те, як долучати своїх людей, як ефективніше з ними взаємодіяти. Я запам'ятала його слова: «Хто вам платить зарплату? Директор? Ні, зарплату вам платять ваші клієнти».

«Цей майстер-клас змусив мене багато переосмислити, а разом с тим дав розуміння того, що багато з того, що говорив Річард Денні, ми вде давно робимо в нашій компанії, - доповнює слова колеги Наталя Медведь. – Якщо деякі до цього лише йдуть, то ми давно на правильному шляху, адже такої компанії, як Iren Bukur, більше немає в Україні. Як вірно зазначила Наталя Козарь – директор роздрібної мережі Iren Bukur: «Зараз – епоха клієнта». Для нас важливо не просто продати, а побудувати довірчі відносини з клієнтами. Ми – не просто магазини косметики, ми – салони краси та здоров'я, тому що наше завдання – допомогти людині підібрати те, що вирішить саме її проблеми. Саме тому жінки, поспілкувавшись з нашими консультантами, йдуть щасливі, з посмішками на обличчях, та повертають до нас, щоб сказати: «Дякую»!


Для замовлення товару введіть е-mail