Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
НОВІ МОНОБРЕНДОВІ БУТІКИ TM IRENE BUKUR

Перший монобрендовий бутік авторської живої косметики з'явився в місті Хмельницькому, а також розкрив свої двері четвертий за рахунком магазин TM Irene Bukur в місті Дніпропетровськ. Обидва відкриття відбулися завдяки роботі дружної команди куратора Марії Козар.

В обласному центрі Південної Волині, на березі річки Південний Буг, знаходиться місто з 600-річною історією, яке отримало свою назву на честь гетьмана війська Запорізького, полководця Богдана Хмельницького. І це, багате історією, місто може, нарешті, вітати національного виробника живої косметики!

Монобрендовий бутик TM Irene Bukur відкрився в ТРЦ «Оазис» по вул. Маршала Рибалка, 2А.

Запрошуємо всіх жителів міста познайомитися з нашою лікувально-профілактичної продукцією і підібрати для себе ті засоби, які необхідні саме Вам. На честь відкриття діють спеціальні пропозиції для нових покупців.

Що стосується нового бутика в Дніпропетровську, то жителів цього міста живою косметикою не здивуєш - наші магазини відвідує величезна кількість як постійних, так і нових покупців.

«Караван», «Мост-сіті центр» і «Нагорний» - це ті торгово-розважальні центри, де можна отримати професійні консультації, пов'язані зі здоров'ям шкіри обличчя, тіла і волосся від досвідчених консультантів TM Irene Bukur. Нагадуємо, що команда міста Дніпропетровська не раз очолювала рейтинги кращих консультантів в мережі магазинів живої косметики.

Щоб нашим покупцям було ще зручніше отримувати краще обслуговування, пов'язане з делікатною темою жіночої краси та здоров'я, ми відкрили ще один монобрендовий бутик TM Irene Bukur в ТРЦ «Аполло» на вул. Титова, 36.

Не відмовляйте собі в задоволенні, якщо територіально Вам зручніше відвідувати наш новий магазин за новою адресою. Тепер Ви можете вибрати продукти по догляду, а також розкішні подарунки собі та своїм близьким в магазині живої косметики в ТРЦ «Аполло». Приходьте, ми завжди Вам раді!


Для замовлення товару введіть е-mail