Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
НОВИЙ ДИРЕКТОР В КОМПАНІЇ IRENE BUKUR

Компанія Irene Bukur традиційно багата гарними новинами, так само як і цінними співробітниками, які прагнуть до розвитку та вдосконалення. І ми з задоволенням представляємо нового директора магазину Irene Bukur, який розташований в ТРЦ «Глобус» - Валерію Богомолову.

Що допомогло Валерії у побудові її кар'єри, ким вона бачить себе у майбутньому, що цінного дала молодій київлянці компанія ТМ Iren Bukur? Читайте про це в інтерв'ю Валерії Богомолової.

Як давно Ви працюєте в компанії?

Вже другий рік.

Чим Вам подобається компанія?

Перш за все тим, що вона представляє український бренд. Це дуже патріотично, а зараз, можна сказати і дуже актуально. Крім того, в компанії Irene Bukur дуже грамотно організована система навчання персоналу і якісно продумана схема та структура, відповідно до якої буде навчатися співробітник, а також те, як він повинен спілкуватися з клієнтами – мені це дуже подобається. Навіть людина, яка не вміла ніколи продавати, і, можливо, ставилася до продавців-консультантів з деяким упередженням, зможе не лише переглянути свою точку зору, але й досягти певних вершин, якщо, звісно, у неї буде бажання розвиватися. В компанії Iren Bukur вона може стати справжнім професіоналом своєї справи, а це дуже важливо.

Щось змінилося у Вас після приходу в компанію?

Авжеж. По-перше, я стала впевненішою у собі. Як би це правильно пояснити. Я завжди прагнула навчитися розуміти оточуючих мене людей. А тут я змогла отримати досвід спілкування з найрізноманітнішими людьми. Це – одне з найголовніших моїх надбань у компанії. Зрозуміти людину – це найскладніше. Всі люди різні, тому будь-які взаємовідносини, навіть між дуже близькими людьми, можуть зруйнуватися просто через непорозуміння. Тут я вчуся спілкуватися з абсолютно різними людьми – відчувати їх настрій, розуміти, що у них відбувається, чому вони думають саме так. Це цінно.

Які Ваші якості допомогли Вам стати директором?

Напевно, терпіння та, авжеж, цілеспрямованість. У мене завжди була мета, і мене завжди турбувало: «Що буде далі?» І якщо я не знала відповіді на це питання, я телефонувала своєму кураторові Юлії Лільковій та запитувала у неї: «Що далі?» Дуже важливе твоє відношення до того, що відбувається та настрій. Я – емоційна людина, чуттєва до перепадів настрою інших людей, але я прагну до того, зоб на мене це не впливало. І ця моя вироблена здатність впоратися зі своїм настроєм теж допомогло. Я навчилася краще контролювати свої емоції. Хоча в принципі у мене дуже позитивне ставлення до життя, і я впевнена, що мені це допомогло подолати всі перешкоди, а також те, що мені дуже цікаво працювати в молодій компанії, становлення якої проходить за моєї участі та на моїх очах. В Iren Bukur є не лише якісне консультування постійного клієнта, але й акції. Мені цікаво, як люди реагують на них, як це працює, цікаво спостерігати за реакцією людей та отримувати від них зворотній зв'язок.

Які у Вас плани на майбутнє?

Я хочу відкривати магазини. Хочу, щоб найближчим часом в ТРЦ «Глобус» була вже не торгівельна точка, а магазин Irene Bukur. Ми плануємо відкривати салони, і я хочу там працювати, спілкуватися з людьми та покращувати свої навички консультанта. Дуже важливо створити команду, щоб у мене була людина, яка замінить мене на посаді директора, коли я піднімуся по кар'єрних сходах компанії Iren Bukur до статусу «куратор».

Ваші побажання тим, хто знаходиться на початку шляху в компанії ТМ Irene Bukur.

Я хочу побажати прагнення розвиватися. Насправді, потрібно не так багато – сконцентруватися на цьому бажанні, побачити себе впевненою у собі людиною, яка сможе знайти підхід, ключик до будь-якого клієнта, побачити себе директором. Ще побажала б дисциплінувати себе, навчитися володіти собою, навчитися ставити цілі та досягати їх. А ще – більше читати та розвиватися, розвиватися, розвиватися.


Для замовлення товару введіть е-mail