Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
НОВИЙ ДИРЕКТОР В КОМПАНІЇ ТМ IRENE BUKUR!

Компанія Irene Bukur продовжує рости та розвиватися, вирощуючи у своїх рядах нових талановитих керівників.

Цілеспрямовані молоді дівчата стають директорами та очолюють магазині мережі по всій країні. Часто покупці нас запитують: «Ви що, відбираєте співробітників за зовнішністю? У вас такі гарні дівчата!» Відповідаємо: «Ні. Ми приймаємо в свою команду самих талановитих, честолюбних, цілеспрямованих та працьовитих. А те, що в Україні талановиті дівчата ще й красуні – це для нашої компанії додатковий бонус».

Знайомтеся, Карина Великодна – новий директор магазину Irene Bukur в торгівельно-офісному комплексі Silver Breeze, м. Київ.

Карино, чи давно Ви прийшли в компанію Iren Bukur?

Півтора року тому.

Це була Ваша перша робота?

Ні, до цього я працювала у різних місцях, але не можу сказати, що десь мені хотілося затриматися.

То чим Вам так сподобалася компанія Irene Bukur?

Перш за все, мені подобається продукт, з яким я працюю, в який я вірю. Подобається, що це наш український продукт, подобається натуральність косметики. А ще у нас супер колектив, який дає кожному з нас колосальну підтримку – такого я раніше ніде не зустрічала. Крім того, компанія дає нам реальну можливість чогось досягти в цьому житті – і це дуже важливо.

Які Ваші якості допомогли Вам досягти такої високої посади?

Цілеспрямованість та вміння ставити перед собою чіткі цілі, а ще – бажання бути кращою. Допомагала мені й підтримка Маші Козарь, Маші Сохачевської та директора роздрібної мережі Наташі Козарь.

Чи були у Вас моменти, коли опускалися руки? Як Ви з цим боролися?

Звичайно, були невеликі спади, як і у всіх, напевно. Але мене завжди рятує само налаштування і, звичайно, допомога дівчат. Наприклад, Маша Козарь не давали мені впасти духом, і в самий важкий момент вона була поряд зі мною. Батьки теж завжди мені допомагали та підтримували мене.

Що Вас надихає у Вашій роботі?

Надихає робота з клієнтами, позитивна атмосфера в компанії, колектив, продукція – все, що мене оточує.

Які у Вас плани на найближче майбутнє?

Я хочу стати куратором та бізнес-партнером компанії. Хочу набрати команду з 5-ти директорів. І ще одне заповітне бажання – купити машину у найближчий час.

Що б Ви побажали тим, хто знаходиться на самому початку свого шляху в компанії?

Чітко визначити свою ціль. А ще бажаю робити кращі результати, прагнути бути краще кращих, не опускати ніколи руки та йти лише вперед.


Для замовлення товару введіть е-mail