Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ОЛЕНА ЩЕПЕР: «IRENE BUKUR - ЦЕ НЕ ПРОСТО КОМПАНІЯ, ЦЕ - СТИЛЬ ЖИТТЯ»

Компанія Irene Bukur унікальна не лише спільними зі Швейцарською Лабораторією розробками рецептур живої косметики. Відмінна особливість українського бренду живої косметики полягає в тому, що будь-який продавець-консультант в майбутньому отримує можливість стати бізнес-партнером нашої компанії.

Олені Щепер, що прийшла в Irene Bukur чотири роки тому, це вдалося повною мірою, з чим ми від усієї душі її вітаємо і пропонуємо Вашій увазі інтерв'ю з Оленою.

- Олена, коли Ви прийшли в компанію, чи планували Ви надалі перейти до виконання функцій повноцінного бізнес-партнера компанії Irene Bukur?

- Ні, такі думки виникли у мене не відразу ... Мені, зрозуміло, розповідали про можливості кар'єрного росту, але я й подумати не могла, чим усе обернеться. Однак згодом, коли я вже стала куратором, для себе твердо вирішила: спочатку я повинна стати бізнес-партнером компанії, і тільки після цього народити дитину. Але людина, як відомо, передбачає, а Бог.... І вийшло так, що спочатку з'явилася дитина, внаслідок чого виконання свого плану я змушена була відкласти на рік. Зате весь наступний після виходу з декрету рік я послідовно і наполегливо працювала над тим, щоб моя мета втілилася в життя.

- Які якості допомагали Вам досягати поставленої мети?

- Насамперед, цілеспрямованість. Я бачила мету, розуміла наслідки її досягнення, і мені будь-якими доступними способами хотілося її досягти. А після декрету надихало ще й те, що я планувала досягти своєї мети на рік раніше. Те, що я все ще залишалася куратором, - хоча могла б, і готова була стати партнером, - теж рухало мене вперед.

- Що для Вас змінилося у зв'язку зі зміною статусу?

- О! Змінилося багато. Якщо до цього я в основному займалася магазинними продажами, то зараз, якщо так можна висловитися, займаюся директорами, - їх розвитком, навчанням, їх роботою з товаром і з людьми. Я досить добре усвідомлюю ефективність зміщення фокусу - поліпшується якість роботи «моїх» директорів, вони стають більш самостійними і, як наслідок, відповідальними. Сьогодні я вже не намагаюся взяти на себе частину їхньої роботи, як це мало місце раніше, а тільки навчаю їх і контролюю. Зараз я не «прив'язана» до якогось одного конкретного магазину, а буваю в кожному з них. Сама робота при цьому, можливо, змінилася не дуже кардинально (я все також навчаю людей), проте змінилося самовідчуття і, я б сказала, світогляд: бізнес-партнер - це дійсно звучить гордо.

- Якими, на Ваш погляд, якостями повинна володіти людина, щоб домогтися успіху?

- Терпінням, насамперед. Знаєте, іноді людині здається, що світла в кінці тунелю немає; здається, що поставленої мети не вдасться домогтися ніколи, - опускаються руки, з'являється бажання відступити ... Мене ж, навпаки, труднощі завжди мотивували і «заводили», протистояння і війна з обставинами мене, якщо можна так висловитися, надихали. Ну, - думала я, - як же це так, я чогось хочу, але не можу досягти?! Тим більше, до того часу я вже зрозуміла і знала, що в компанії Irene Bukur немає нічого неможливого - все залежить виключно від тебе.

- Скажіть, Олено, хто підтримував Вас в період просування до мети?

- Моя сім'я, мій чоловік, якому я особливо вдячна за його розуміння і гарячу участь.

- Яку пораду Ви дали б тим, хто недавно працює в компанії?

- Відповім просто - усвідомити, як же їм пощастило! Важливо зрозуміти, що люди потрапили в компанію, в якій дійсно можливо все, головне - поставити мету, вірити в неї і працювати, працювати, працювати ... З часом такі люди неодмінно відчують цінність і важливість перебування в компанії для них самих. Якщо людину взяли на роботу в Irene Bukur - це величезне везіння! Жодна компанія на нашому ринку зараз не може дати настільки стрімке зростання при гарантії високого старту. Я не знаю жодної іншої компанії, яка вчорашнього «абітурієнта» ринку робочої сили настільки послідовно і наполегливо перетворювала б у художника, в творця в тому числі і своєї власної долі, - і тут, повірте, немає перебільшення. У відносному сенсі компанія Irene Bukur більш схожа на художню майстерню, ніж на виробничу компанію, - і ти швидко починаєш це розуміти.

- Це дійсно здорово. Скажіть, Олено, якщо не секрет, які плани у нового бізнес-партнера компанії Irene Bukur?

- Ніяких секретів немає: у поточному році планую відкрити 10 магазинів, - два з них вже відкрила, залишилося вісім. Все просто, як бачите.

- Чому найголовнішого Ви вчите своїх директорів?

- Вчу їх передавати нашу систему навчання продавцям і старшим продавцям, а також вчу їх ділитися своєю енергетикою, - це дуже важливо.

- Що у Вашій новій посаді Вам подобається найбільше?

- Найбільше? Управління. Не спілкуючись з покупцями безпосередньо, я серйозно впливаю на якість роботи з ними, - це не може не подобається. Знаєте, раніше ти ставав і, грубо кажучи, маніпулював своїми руками, зараз же ти робиш те ж саме, але руками інших людей. Ці відчуття важко передати - це суміш творчого, якогось дитячого захоплення з холодним задоволенням людини дорослої, відповідальної ... На перших порах здавалося, що дуже складно, майже неможливо «делегувати» комусь енергетику власного спілкування з покупцями, але тепер, набувши відповідного досвіду, розумієш, наскільки це здорово. Зрозуміло, іноді виникає нездоланна спокуса самій поспілкуватися з клієнтами, і, оскільки я щодня відвідую різні магазини, я із задоволенням роблю це. Знаєте, з'явилося безліч постійних покупців, які телефонують мені, цікавляться нашими новинками, акціями, приходять до мене в магазин поспілкуватися, порадитися.

- Олено, які продукти Irene Bukur Ви можете назвати своїми коханими?

- Мабуть, «Масло-шампунь» для волосся. Ще одне з перших засобів, яке я обов'язково використаю в особистому гігієнічному побуті - «Інтим-масло» для душа. Гідрокрем для обличчя я теж дуже люблю - він замінює мені і денний, і нічний крем. Взагалі, я люблю всі наші продукти, як і всю нашу компанію, якій я безмежно вдячна за власний ріст, причому не тільки кар'єрний. Irene Bukur - це більше, ніж компанія, це стиль життя і це спосіб мислення.


Для замовлення товару введіть е-mail