Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
​ПОДАРУНКИ ДЛЯ КРАЩИХ

Для того, щоб поліпшити якість обслуговування наших улюблених покупців, директор роздрібної мережі Наталія Козар іноді здійснює візити в монобрендові бутіки Irene Bukur інкогніто. Саме з такою метою рітейл-директор компанії відвідала в березні магазини живої косметики в місті Дніпропетровськ.

Треба сказати, що Наталія - один із найсуворіших суддів, адже вона не просто управляє мережею магазинів, але і керує набором команди.

Спостерігаючи протягом кількох годин за роботою співробітників, які навіть не здогадувалися про присутність керівництва, Наталія Козар винесла свій вердикт: «Хочу висловити подяку Наташі Медвідь і всій її команді - Аллі Криворот, Тані Соболь, Тані Кудріной - за старання і професіоналізм! Наші консультанти, як правило, завжди на висоті, але роботою дівчаток я була приємно здивована. Вони робили все, як потрібно, і навіть більше. Саме тому я із задоволенням вручила Наташі одночасно приємний і корисний подарунок - відвідування 4-денного вебінару Іцхака Пінтосевича «Дій». Я вважаю, що краще вкладення в себе і своїх людей - це додаткова освіта».


Для замовлення товару введіть е-mail