Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Поповнення в гілці Юлії Лільковой

Три нових старших продавця з'явилися в компанії Irene Bukur, завдяки успішній роботі куратора Юлії Лільковой.

Бізнес-партнер компанії виростив нове покоління професійних консультантів живої косметики, які в майбутньому очолюватимуть один з монобрендових бутиків ТМ Irene Bukur.

Вітаємо нових старших продавців! Це Вікторія Дубова, Юлія Сташевська і Марина Брижатюк.

"Моє головне завдання - пробудити в людях їхню мотивацію, запалити їх зсередини, - ділиться своїм успіхом куратор. - Я повинна показати їм, що у них є внутрішні сили і ресурси для того, щоб досягти поставлених цілей.

Окрім того, важливо, щоб у самих дівчаток було величезне бажання чогось досягти в житті, робити високі результати, добре заробляти.

Вікторії, Юлії, Марині довелося багато і наполегливо працювати, та результат не змусив себе довго чекати - дівчатка успішно склали атестацію на старшого продавця. Я дуже рада, що вони в моїй команді і від усієї душі їх вітаю. Тепер, головне, не зупинятися на досягнутому і весь час рухатися тільки вперед".

Вітаємо нових старших продавців! Це Вікторія Дубова, Юлія Сташевська і Марина Брижатюк.

Ще на одного старшого продавця стало більше і в гілці Марії Козар. Ми з задоволенням вітаємо Оксану Бера, а також всіх дівчат, які зробили ще один крок до досягнення своєї мети! Оксана в статусі старшого продавця вже працює в новому монобрендовому бутіку авторської живої косметики TM Irene Bukur у м Хмельницький.

Вітаємо нових досвідчених консультантів в сім'ї Irene Bukur!


Для замовлення товару введіть е-mail