Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
Секрети успіху нового директора в компанії Irene Bukur

Ганна Копилова - кращий продавець компанії Irene Bukur за підсумками 2014 року. Інтерв'ю з дівчиною вже публікувалося на нашому сайті. Тепер прийшов час привітати Ганну з новим призначенням - успішний продавець склав всі необхідні атестації і став директором монобрендового бутіка авторської живої косметики Irene Bukur в ТРЦ "Арт-Молл" у Києві.

Якими правилами керується молодий директор, коли наполегливо йде до досягнення своїх цілей? Своїми секретами успіху Аня ділиться з усіма, хто бажає досягти успіху.

1. Менше слів - більше діла. Коли менше говориш, з'являється більше часу на позитивні дії.

2. Не здаватися при першій невдачі. Часто люди при першій невдачі опускають руки зі словами: «У мене не вийшло, значить, я не піду далі», вони зациклюються на цьому і потім просто починають боятися братися за щось нове. Такі страхи долати просто необхідно. Не вийшло зараз - вийде в наступний раз.

3. Займатися тим, що подобається. Ми всі в компанії займаємося справою, яка нам подобається, саме тому, у нас залишаються працювати тільки успішні люди. Адже це взаємопов'язано - коли ти любиш свою роботу, це надихає тебе на нові успіхи та досягнення.

4. Не зупинятися на досягнутому. Ніколи не знижуйте планку. Потрібно прагнути до зростання і йти вперед. Навіть якщо ти вже досяг певного успіху, завжди з'являється нова мета, до якої треба прагнути.

5. Компенсувати роботу активним відпочинком. Коли ти багато працюєш, тобі обов'язково потрібне «перезавантаження», і в цьому допоможе якісний і активний відпочинок. Всім раджу знаходити на це час, тоді ваша робота стане ще успішнішою.


Для замовлення товару введіть е-mail