Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ТРЕНІНГ «СТРАТЕГІЧНИЙ МІТІНГ З ОКСАНОЮ ВОРОНІНОЮ»

31 березня в компанії Iren Bukur відбувся тренінг для кураторів та директорів магазинів, на якому була присутня і засновник компанії – Ірина Букур.

«Це був дуже важливий для нас усіх тренінг, - слова директора роздрібної мережі Наталії Козарь, - оскільки нам потрібно сформулювати місію та цінності компанії, враховуючи ті минулі чотири з половиною роки, які ми працюємо на ринку. Ми усі разом пропрацювали ці питання та внесли чимало змін до нашого світогляду, або стати ще ближче до нашого покупця».

«Цей тренінг був продовженням стратегічної сесії, яка проводилася в кінці минулого року, - розповідає Оксана Вороніна – бізнес-тренер, коуч в області розвитку особистості керівника. – Закінчився перший квартал, і це дуже хороший тон, коли в кінці кварталу компанія підводить підсумки, переглядає свої цілі, робить висновки з минулого досвіду та приймає нові рішення відносно вибору нових шляхів розвитку.

З нами був власник компанії, що завжди дуже важливо на таких тренінгах. У засновника компанії та керівного складу була можливість донести свій погляд, своє бачення питань, що обговорювалися. Ірина Олександрівна Букур ділилася своїми сміливими ідеями з розвитку бізнесу зі своїми співробітниками – це дуже цінно. Куратори та директори – всі дівчатка молодці! Вони активні, позитивні, і навіть коли вони говорили про проблеми, то вони говорили конструктивно та відразу пропонували рішення. Це свідчить про гарні навички мислення в корпоративній культурі».


Для замовлення товару введіть е-mail