Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
IRENE BUKUR – У ШВЕЙЦАРІЇ

Косметика ТМ Irene Bukur набуває популярності не лише в Україні, але й далеко за її межами. Особливий інтерес до унікальних рецептур Irene Bukur проявили швейцарські косметичні лабораторії, яких перш за все зацікавили цілющі властивості українських рослин, а також старовинні народні рецепти та особливості виробництва «живої української косметики».

Українських технологів ТМ Irene Bukur у свою чергу зацікавили інновації в області anti-age засобів – пептиди, ауто гель, низькомолекулярні комплекси гіалуронової кислоти, колагену та еластину і т.д., які використовуються колегами зі Швейцарії.

З метою обміну досвідом, а також розвитку косметики Irene Bukur у напрямку анти вікового догляду у 2010 році була створена компанія Irene Bukur (Suisse) SA. Швейцарське представництво Iren Bukur тісно та активно співпрацює з французькими та швейцарськими лабораторіями, які приймають участь у створенні багатьох відомих світових брендів. Головною метою, яку поставила перед собою компанія Irene Bukur (Suisse) SA, є ретельне дослідження та тестування рецептур, розроблених на основі останніх досягнень в області косметології, та таких, що дозволяють досягти глибокого пролонгованого результату. Завдяки такій активній співпраці Irene Bukur зможе й надалі радувати українських жінок якісним та ефективним продуктом, а також абсолютно новою лінійкою унікальних та високоефективних анти вікових засобів, створених за останніми інноваційним технологіями.

Крім того, з 2013 року кожен косметичний засіб ТМ Irene Bukur, який виготовляється в Україні, проходить консультацію на базі компанії Irene Bukur (Suisse) SA за участі швейцарських лабораторій з метою підтвердження ефективності продукту та його відповідності самим високим європейським стандартам.


1 comment

Для замовлення товару введіть е-mail