Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ТРАВНЕВІ СВЯТА У ГІЛЦІ КУРАТОРА МАРІЇ КОЗАРЬ

Як відомо, гарно працює той, хто гарно відпочиває – або навпаки. І цього правила дотримуються в компанії Irene Bukur непохитно. І особливо чудово відпочивати усім разом, якщо твої колеги – це і твої друзі.

У теплі травневі святкові дні директори та старші продавці гілки Марії Козарь зібралися на природі не лише, щоб відсвяткувати свята, але й просто поспілкуватися поза робочою атмосферою та відпочити на свіжому повітрі.

«Це був корпоратив нашої гілки, - поділилася старший продавець Олена Настевич. – Мені сподобалося, що ці дні ми провели разом – пожарили шашликів, пограли в твістер. Ми дуже добре провели час та чудово відпочили».

Директор Марія Сохачевська підтвердила слова Олени: «Було дуже весело, і ми так насміялися, граючи у твістер. Твістер – це така гра, коли ти маєш знайти вихід з будь-якої ситуації виключно за допомогою своєї пластики та гнучкості. Не завжди, правда, ми виглядали дуже граційно, стоячи на різнокольорових кружечках, але повеселилися від душі. З нетерпінням чекаємо наступних свят, щоб знову мати привід та можливість зібратися усім разом».

«Я теж була дуже рада, що ми зібралися всією гілкою разом, - доповнює старший продавець Катерина Погорілова. – Щоправда, нам не дуже пощастило з погодою, зате атмосфера була надзвичайна, шашлик смачний, а ігри – веселі. Насміялися після твіст еру так, що м'язи наступного дня боліли. Ми фотографувалися, спілкувалися… Потрібно частіше знаходити час так чудово всім разом зустрічатися».


Для замовлення товару введіть е-mail