Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ТРАВНЕВІ СВЯТА У ГІЛЦІ КУРАТОРА ОЛЕНИ ЩЕПЕР

Травневі свята минули давно, а спогади про відпочинок досі свіжі. А як інакше, адже відпочити з друзями вдається не кожен день, а знайти нових друзів, завдяки улюбленій роботі, і того рідше.

До того ж, на цей раз до колег з Києва відсвяткувати День праці та День Перемоги приєдналися гості з Житомира, молоді та красиві дівчата, які працюють у фірмових магазинах ТМ Iren Bukur у ТРЦ «Глобал.UA».

«Ми чудово відпочили, - ділиться враженнями продавець Анна Копилова. – Чоловік Олена Щепер приготував дуже смачні шашлики. Ми приймали участі у конкурсах, один з яких я особливо запам'ятала: прив'язавши повітряні кульки до колін, потрібно було положити сире яйце на тарілку, та пронести його в такому положенні, не розбивши, до певної точки. Як ви розумієте, кульки дуже заважають бігти, плюс потрібно було слідкувати, щоб вони не лопнули. А в кінці конкурсу для всіх нас – як переможців, так і просто учасників були приготовлені кумедні смачні призи. Було дуже весело, а ще нам дуже пощастило з погодою – дощу не було, і ми повноцінно насолодилися відпочинком, розвагами та спілкування одна з одною».


«На травневі свята ми відпочивали в парку на Виноградарі. Це дуже зручне місце, оскільки багато хто з нас живе майже поруч з ним, - розповідає продавець Наталія Ковальчук. – Усі конкурси вигадала наш куратор – Леночка Щепер, за що їй велике спасибі. найбільше мені запам'ятався конкурс, в якому ми обирали листочок, згорнутий сопілкою, на якому було написано ім'я одного з присутніх. Нашим завданням було – описати цю людину за допомогою жестикуляції, без слів. І, головним було те, що показати цю людину потрібно в робочій ситуації – як вона спілкується з клієнтами, продає продукцію і т.д. Мені дуже сподобалася дружня атмосфера, і, звичайно, смачна їжа (адже шашлик – це обов'язків атрибут таких травневих свят). І цю атмосферу – тепла, дружби, свята – створила саме наш куратор. Та й практично всією організацією свята займалась теж вона. Я була рада побачитись з дівчатами з Житомира – Наташою Уляницькою та Юлією Свініцкою. І мені дуже приємно було, що ми були всі разом, як одна велика родина».


Для замовлення товару введіть е-mail