Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ТРАВНЕВІ СВЯТІ У ГІЛЦІ КУРАТОРА ЮЛІЇ ЛІЛЬКОВОЇ

Зазвичай спільний відпочинок робить команду однодумців ще більш згуртованою та дружньою. Не стала виключенням і гілка Юлії Лількової,

яка у повному складі зібралася у Києві для того, щоб відпочити від роботи, отримати нові враження від спілкування та активно розім'ятися.

Ідеальним місцем для спільного відпочинку стали затишні дерев'яні альтанки на території ВДНХ. Там дівчата накрили стіл та провели чудовий день, сповнений яскравими емоціями та дружніми почуттями.

«Нам пощастило з погодою, - розповіла куратор Юлія Лількова. – У низці дощових днів видався на диво погожий день, і ми його не проґавили. Ми проводили різні конкурси з солодкими призами, грали у м'яча, каталися на велосипедах, ділилися веселими розповідями та просто прекрасно проводили час. Чуже раді ми були гостям – до нас з Харкова приїхала Аліна, і вона чудово вписалася в наш колектив. тепле спілкування на природі стало гарною розрядкою для всіх нас».

«Хотілося б розповідь розпочати з того, що мені не сподобалося в ці травневі свята, - почала розповідь продавець Аліна Абашева. – Те, що я поправилася кілограми на два! І, мабуть, всі дівчата так. було стільки м'яса, закусок, нарізок – просто смакота, втриматися було неможливо. А якщо серйозно, то була вражаюча атмосфера свята. Я дуже задоволена тим, що люди з роботи мають стільки спільних тем для обговорення – це не просто колеги, а справжні друзі. Здивували дівчата та конкурси, я навіть один виграла – на краще питання й краща відповідь. Грали ми в гру типу шаради – на малюнках були зображені слова, пов'язані з роботою, які ми мали відгадати. Активностей теж вистачало – ми згадали шкільні роки та настільки активно грали в волейбол, що наступного дня з незвички боліли й руки, і ноги, і прес.

Взагалі, в Київ я приїхала у відрядження, але дуже рада, що це співпало зі святом. Я не лише отримала багато нової інформації та досвіду, але й відмінно відпочила».


Для замовлення товару введіть е-mail