Iren Bukur Жива косметика

Підписка на розсилку
Закрити
Наш call-центр працює
без вихідних з 10.00 до 19.00
Залиште свої дані і ми передзвонимо Вам
:
Закрити
Відгуки
ТРЕНІНГ «ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ»

Компанія Irene Bukur постійно ініціює проведення тренінгів та семінарів, які допомагають нашим продавцям та директорам поглибити та розширити свої знання у сфері здоров'я та краси. 25 лютого в компанії відбувся тренінг, присвячений питанням догляду за шкірою.

У кожної людини є цілком природнє бажання зберегти своє обличчя та тіло не лише в гарній фізичній, але й у привабливій зовнішній формі. З роками на обличчі з'являються вікові зміни, які обумовлені тим, що біологічний вік іноді випереджає хронологічний, або навпаки, відстає від нього. Під хронологічним віком розуміють вік, виражений у календарній шкалі, що визначається за паспортними даними. Під біологічним – відповідність, висловлюючись мовою суто науковою, індивідуального морфо функціонального рівня середньостатистичній нормі. Саме тому ознаки старіння іноді з'являються значно раніше, що перш за все засмучує, авжеж, жінок.

Для того, щоб розглянути це питання з професійної точки зору на тренінг, який проводився для співробітників компанії Irene Bukur, була запрошена Наталя Федоритенко – кандидат фармацевтичних наук, асистент кафедрі аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету ім. Богомольця. Вона розповіла про основні причини та ознаки старіння шкіри, про особливості її будови (особливо про колагенові та еластичні волокна з'єднувальної тканини). І, головне, про anti-age засоби та ті компоненти, які можуть допомогти попередити або віддалити старіння шкіри на 5, а то і на 10 років.

В лінійці продуктів живої косметики Irene Bukur розроблена ціла anti-age серія, яка не лише бореться з ранніми ознаками старіння, але й допомагає покращити, активізувати внутрішні процеси у зрілій шкірі, тим самим забезпечуючи їй красу, а також здоровий зовнішній вигляд. Її ключовими компонентами є:

Пептид отрути Храмової гадюки – чудово розгладжує шкіру та бореться зі зморшками. Амінокислоти з отрути рептилій блокують вироблення нейромедіаторів, які призводять до м'язових скорочень – тобто вони не дають м'язам команду скорочуватися, що дає неперевершений ефект релаксації та розгладжування. Пептид розгладжує дрібні мімічні зморшки та попереджає їх появу, є безпечною заміною ботоксу.

Гіалуронова кислота – є природнім гелеутворювачем та структурним елементом шкіри. У людському організмі виробляється клітинами з'єднувальної тканини для підтримання водного балансу в організмі: утворює зволожуючу повітронепроникне плівку на шкірі, яка знижує транс епідермальну втрату вологи шкірою, та стимулює активне всмоктування води з навколишнього середовища.

Колаген затребуваний у догляді за шкірою з першими ознаками старіння та зрілою шкірою. Він зміцнює, відновлює та тонізує з'єднувальні тканини, тому у поєднанні з пептидами та гіалуроновою кислотою дають відмінний результат. Колаген підвищує регенерацію властивостей шкіри, сприяє розгладжуванню неглибоких зморшок, зміцненню та зволоженню шкіри.

Еластин – це високомолекулярний білок. Наші шкірні покриви, волосся, м'язи оновлюються за рахунок оновлення пептидів – коротких ланцюжків амінокислот білків. З роками синтез білків уповільнюється, а якість білкових клітин знижується. Еластин інтенсифікує синтез власного колагену та еластину, тим самим підтягуючи та розгладжуючи шкіру.

Тим, кому більше тридцяти, варто прислухатися до доводів на користь еластину та колагену. Зміцнення волокон, виведення токсинів з міжклітинного простору піде Вам лише на користь.

Олія Аргани – одна з найдорогоцінніших рослинних олій світу, дивовижний склад якої ефективно омолоджує шкіру, відтягуючи процес старіння шкіри. Багатий вміст вітамінів А та Е для зрілої шкіри необхідний, як повітря. Олія аргани відновлює водно-жирову мантію дерми, покращує стан клітин та зовнішній вигляд. Завдяки наявності ненасичених жирних кислот, заспокоює та пом'якшує шкіру, відновлює її пружність, омолоджує її.

Гель алоє вера містить: моно та полісахариди алоє мають волого утримуючі властивості, а також здатність активізувати макрофаги, які відповідають за оновлення колагену. Крім того, в його склад входять 20 амінокислот (з яких 8 – незамінних) та аллантоїн.

Амінокислоти – це будівельні блоки протеїнів (білків). Протеїни забезпечують організм енергією, стимулюють інтенсивне оновлення клітин, сприяють утворенню колагену білкової з'єднувальної тканини. Аллантоїн пом'якшує роговий шар, сприяючи відокремленню відмерлих клітин, та стимулює регенерацію тканин, чинить стимулюючу діж на розростання нових фібробластів, стимулює ділення клітин.

Пшеничний глютен – багатий амінокислотами, які необхідні для покращення обмінних процесів, які відбуваються у клітинах шкіри. Чинять наступну дію:

 • -підвищують здатність шкіри до регенерації клітин
 • -сприяє відновленню водного балансу шкіри, має зволожуючі властивості
 • -стимулює активність клітин шкіри, що відповідають за синтез власного колагену
 • -має ліфтингову та anti-age дію
 • -покращує зовнішній вигляд шкіри, надаючи їй гладкість та м'якість
 • -нейтралізує негативний вплив вільних радикалів

Екстракт безсмертника сприяє розслабленню м'язів обличчя, пперешкоджаючи появу мімічних зморшок, активізує захисні механізми шкіри від вільних радикалів, попереджаючи передчасне в'янення шкіри.

Олія нероли інтенсивно живить шкіру, чинить ефективну анти вікову дію:

 • -покращує мікроциркуляцію в атрофічній шкірі;
 • -сприяє регенерації та швидкому росту здорових клітин шкіри;
 • -відновлює захисну гідроліпідну мантію сухої та чутливої шкіри;
 • -підвищує тургор шкіри, розгладжує зморшки;
 • -покращує колір обличчя.

Гідролізат протеїнів сої – це відповідь стягнутій шкірі з сіточкою зморшок.

Протеїн сої містить незамінні жирні кислоти, які відновлюють епідермальний бар'єр та волого утримуючу здатність шкіри, а токофероли та фітостерини мають виражену регенеруючу дію.

Якщо Ви бажаєте подовжити молодість та красу Вашої шкіри, якщо Ви вже помічаєте у дзеркалі вікові зміни на Вашому обличчі, значить, Ви просто не маєте права нехтувати анти віковим доглядом, а вже вибір засобів залишається за Вами. Головне пам'ятати – що, вибираючи косметику, потрібно, перш за все, спиратися на її натуральність та ефективність.


Для замовлення товару введіть е-mail